Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirknim jauns priekšnieks – Uldis Pusts

No šodienas, 1.decembra, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirknī jauns priekšnieks – pulkvežleitnants Uldis Pusts. Par to informē Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

“Pulkvežleitnants U.Pusts dienestu Iekšlietu ministrijas sistēmas iestādēs uzsāka 1994.gada 1.augustā. No 2009.gada 1.septembra Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieka amatā. 2009. gada 1. septembrī U.Pusts ieņēma Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieka amatu un no šodienas viņš ieņem Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirkņa priekšnieka amatu. U.Pusta darbs Valsts policijā ir novērtēts vairākkārt. Kopumā dienesta laikā par priekšzīmīgu pienākumu pildīšanu viņš ir saņēmis 24 apbalvojumus, arī Iekšlietu ministrijas apbalvojumu “Zelta goda zīme”, Iekšlietu ministrijas Goda rakstu, Iekšlietu ministrijas Pateicību, Valsts policijas apbalvojumu „ Jubilejas goda zīme „Latvijas Valsts policijai 95”, Valsts policijas apbalvojumu “2.pakāpes Kriminālpolicijas Goda zīme”, Valsts policijas krūšu nozīmi „Par cītību policijā” un citus,” stāsta Z.Vaskāne.

Viņa saka, ka kolēģi U. Pustu raksturo kā mērķtiecīgu cilvēku, kuram ir augsta atbildības sajūta pret sev uzticēto darbu un pienākumiem. U. Pusts ir atsaucīgs, neatsaka palīdzību un padomu, vērsts uz sadarbību un labāku rezultātu sasniegšanu.

Uz Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirkņa priekšnieka amatu tika rīkots konkurss, par atbilstošu šim amatam atzīts U. Pusts.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas