Valtis Krauklis domes sēdes nevēlas apmeklēt darba laikā 1

Neveiksmīgi piektdien deputāts, Hipotēku bankas filiāles vadītājs Valtis Krauklis centās panākt Gulbenes novada domes sēžu norisi pēc oficiālā darba laika.

Likums nosakot, ka "deputāts pilnvaras realizē no darba brīvajā laikā". Viņa priekšlikums bija kārtējās domes sēdes sasaukt katra mēneša pēdējā trešdienā pulksten 17.00. V.Krauklis to pamatoja ar domu, ka tādējādi strādājošajiem deputātiem nebūs jāatprasās no pamatdarba, lai piedalītos pašvaldības darbā.

 

Priekšlikums, kā novēroja "Dzirkstele", guva kolēģu uzņēmēju Dzintara Poļaka, Normunda Audziša un Ilzes Mezītes atsaucību. Tomēr vairums deputātu šādu piedāvājumu noraidīja.

 

Novada domes priekšsēdētāja Sandra Duļbinska iebilda, vai pēc pulksten 17.00 deputātu darbs būs produktīvs.

 

Ar balstu vairākumu tika akceptēts sagatavotais lēmuma projekts, kas paredz pašvaldības nolikumā ierakstīt, ka "domes kārtējā sēde notiek katra mēneša ceturtās nedēļas ceturtdienā pulksten 10.00".

 

Domes juriste Vita Kravale pauda, ka domes darba laiks ir no pulksten 8.00 līdz 17.00. Organizējot domes sēdes ārpus darba laika, saskaņā ar Darba likumu izpildinstitūcijai būtu jāsamaksā par papildu darbu vai arī jāgarantē atņemtā brīvā laika nodrošinājums.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Diez kur tad Krauklis tik nasks uz darbu palicis?Iepriekš gan vienlaikus varēja nez cik amatos ,,strādāt''un nekas slikts nebij!

pirms 11 gadiem, 2009.07.17 22:07

Vietējās ziņas