Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Var pieteikties uz Lejasciema vidusskolas direktora amatu 4

Līdz 7.augustam vēl var pieteikties pretendenti uz vakanto Lejasciema vidusskolas direktora amatu.

Pretendentus izvērtēs īpaša komisija, kas sastāv no novada domes darbiniekiem un kuru vada novada domes izpilddirektore Sarmīte Krišāne.


“Pēc tam tiks vērtēta katra pretendenta atbilstība nosacījumiem, ar kuriem var iepazīties novada domes mājas lapā. Ceram jau uz augusta izglītības, kultūras un sporta komisijas sēdi virzīt skatīšanai kandidatūru,” “Dzirkstelei” saka novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs Arnis Šķēls.


Pretendentiem ir nepieciešama augstākā pedagoģiskā izglītība, pedagoģiskā darba pieredze izglītības iestādē pēdējo piecu gadu laikā (par priekšrocību tiks uzskatīta vadības darba pieredze izglītības jomā), pieredze projektu vadībā, kā arī svešvalodu zināšanas un datorprasmes. Ikvienam, kurš domā, ka varētu vadīt Lejasciema vidusskolu, pretendentu atlases komisijai būs jāiesniedz un jāprezentē šīs izglītības iestādes attīstības vīzija.


Līdzšinējā Lejasciema vidusskolas direktore Ineta Stāvavena no darba pēc pašas vēlēšanās atbrīvota 24.jūlija novada domes sēdē. Viņa ir atradusi ar izglītības sistēmu nesaistītu darbu, izturējusi konkursu un ar 1.augustu jau strādā jaunajā darbavietā.


Aizvadītajā mācību gadā Lejasciema vidusskolā bija 130 skolēnu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Kaspars

Cik alga un vai darba auto ir ?
Ja tas viss ir apdomāšu vai ir vērts pieteikties.

pirms 5 gadiem, 2014.08.04 22:57

Hi - hi

Jā, jā... noskaidro gan, kādi naudas un bonusu kalni gaida. Un jādara tikpat kā nekas nav, un visa vasara brīva :D :D :D Beidzot kādam būs iespēja izbaudīt, kāda leiputrija ir darbs skolā.

pirms 5 gadiem, 2014.08.05 10:40

juha

Jēziņ, nupat nesen taču rakstīja, ka Lejasciema un vēl dažas vidusskolas Gulbenes novadā tiks slēgtas.

pirms 5 gadiem, 2014.08.06 13:21

Es tieši par to pašu iedomājos.Gan direktorei izdevās laicīgi padomāt par nākotni,bet pašas skolas nākotne nav rožaina.

pirms 5 gadiem, 2014.08.07 13:42

Vietējās ziņas