Var reģistrēt liegumu transportlīdzeklim

Ceļu satiksmes drošības direkcija izveidojusi jaunu e-pakalpojumu, kas sniedz papildu drošību transportlīdzekļu īpašniekiem - iespēju fiziskām un juridiskām personām reģistrēt liegumu īpašumā esošam spēkratam.

Šis pakalpojums īpašniekiem nodrošina papildu iespējas pasargāt sevi no nepatīkamiem pārsteigumiem gadījumos, kad personas īpašumā reģistrētais transportlīdzeklis apzināti vai neapzināti nonācis pie citas personas, piemēram, auto īpašnieks nodevis savu auto kādam paziņam lietošanā vai pat pārdevis, bet paziņa "aizmirsis" laikus atdot šo auto tā īpašniekam vai pilnībā norēķināties par to, lai kopīgi veiktu arī ar pārreģistrāciju saistītās formalitātes.


Juridiskām personām šis e-pakalpojums nodrošina lielākas iespējas pārvaldīt sava uzņēmuma autoparku, izslēdzot situācijas, kad, piemēram, kāds darbinieks bez uzņēmuma vadības ziņas cenšas veikt kādas darbības ar uzņēmuma transportlīdzekli.


Jaunais e-pakalpojums piedāvā īpašniekam aizliegt veikt noņemšanu no uzskaites un īpašnieka maiņas reģistrāciju, aizliegt veikt visas reģistrācijas darbības direkcijā, aizliegt veikt tehnisko apskati, lai ierobežotu transportlīdzekļa lietošanu. Ja liegums vairs nav aktuāls, īpašnieks to var dzēst, izmantojot direkcijas e-pakalpojumus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas