Vārds deputāta kandidātam! Būt apvienotiem, nevis tikai blakus esošiem 22

Gulbenes novads ir jāved pretim mērķtiecīgai attīstībai, un esmu par līdzsvarotu visa novada attīstību. Gulbenes novads nebeidzas tur, kur pilsētas robeža – mūsu 13 pagasti ir novada vērtība un stipra novada mugurkaula būtiska sastāvdaļa, par ko jātur vienlīdzīga rūpe!

Ticu, ka ikviens var nest savu pienesumu novada attīstībā, sakārtošanā, labiekārtošanā, vides uzturēšanā un dot savu artavu neatkarīgi, vai tas ir savs pagalms, savas dzīvesvietas apkārtne vai darba pienākumi darbavietā, savstarpējā saskarsme un mijiedarbība vienam ar otru – katrs var rast savu veidu, kā būt klātesošam un pielikt savu roku vēl labākas nākotnes veidošanā! Lēmums iet politikā ir lēmums būt klātesošam, un šobrīd šis ir mans veids, kā es varu iesaistīties būtisku, uz iedzīvotāju labklājību un uz Gulbenes novada attīstību vērstu lēmumu pieņemšanā, aizstāvot un pārstāvot iedzīvotāju intereses! Ar pietāti un atbildību izturēties pret to, kas mums dots, un mērķtiecīgi parūpēties par to, lai šīs vērtības saglabājas nākamajām paaudzēm. Lai tas, ko mēs darām šodien, būtu nozīmīgs pienesums nākotnei - mums pašiem šodien – mūsu bērniem rīt!

Sagaidu, ka jaunajā sasaukumā deputāti rīkosies atbildīgi ar pašvaldības budžetu un par tā izlietošanu ņems vērā iedzīvotāju vēlmes un viedokli! Saprotu, ka pašvaldības budžets nav bezgalīgs, tas ir tik liels, cik ir, bet tieši tādēļ būtiski ir šo pieejamo finansējumu izmantot lietderīgi, samērīgi, mērķtiecīgi un pārdomāti, lai ieguldītie līdzekļi ilgtermiņā nestu iespējami lielāko labumu novada attīstībai, iedzīvotāju labklājībai, dzīves kvalitātei. Šobrīd redzu, ka tā plaisa starp pagastiem un pilsētu – tā ir tomēr joprojām eksistējoša. Pilsētai ir savas rūpes, pagastiem – savas, un katrs “kuļas” savā teritorijā, kā nu var. Gribētu, lai mēs ne tikai dzirdētu viens otru, bet arī tā pa īstam sadzirdētu un saprastu, un būtu saliedētāki, apvienotāki, ne tikai blakus esoši.

Mēs kopā veidojam savu novadu, un ir būtiski iesaistīties tā attīstībā un nozīmīgos procesos. Kad mēs pārstājam būt klātesoši un visu palaižam pašplūsmā, jo uzskatām, ka nekas jau nemainīsies – pazaudējam milzīgu iespēju mainīt procesu virzību. Ļoti ceru, ka Gulbenes novada un pagastu iedzīvotāji aktīvi iesaistīsies gaidāmajās vēlēšanās, neskatoties ne uz ko, par spīti Covid-19 un citiem apstākļiem, lai pārstāvētu ar savu balsi un viedokli savu pagastu, savus līdzcilvēkus, iedzīvotājus un līdzdarbotos novada attīstībā. Šogad ir brīnišķīgi kandidāti, par kuriem atdot savu balsi. Kad mēs neejam un neko nedarām, nekas arī nemainās. Ja ir vēlme kaut ko mainīt, aicinu doties uz vēlēšanām!


Pievieno komentāru

Komentāri 22

Aita

Apnicis lasīt deputātu vispārinājumus ar nozīmi - mēs, kopā, vienoti utt.
Kur parastas frāzes ar godīgu un sabiedriski vienkjāršu tekstu? - piemēram, dzīvoju laukos un redzu, ka cilvēku kļūst mazāk, pasts strādā stundu dienā

pirms 4 mēnešiem, 2021.05.25 12:44

Ooo

Ekonomikai jabut ekonomiskai,darisi visu iespejamo un neiespejamo,driz noklusim komunisma,blag,ilgi turpinasi sis dziesmas...

pirms 4 mēnešiem, 2021.05.25 13:10

klucis

Diemžēl uzrakstītais ir ļoti abstrakts un padomju propagandu atmiņā atsaucošs ( "novada mugurkauls", "pašplūsma", "saliedēti", "vienoti" u.t.t.)

pirms 4 mēnešiem, 2021.05.25 13:50

nn

Pētījumi psiholoģijā pierāda ka cilvēkiem ar diviem uzvārdiem ir lielas psihproblēmas un piekrītu ka tā muldēšana par vienotu komandu ir tikai teātris, patiesībā gremdēs viens otru, lai tikai tiktu pie siles.

pirms 4 mēnešiem, 2021.05.25 15:58

Pārdomas

Nekā jauna. Nejūt vilkmi, un tas ir tas, kas nepieciešams katram deputātam. Kur nav ideju un vilkmes, tur ir stagnācija un viss pa vecam.

pirms 4 mēnešiem, 2021.05.25 19:48

Ance

Nevar vēlēt cilvēku,ko pat nepazīsti. Ne zini,kur strādā,ne zini,kā dzīvo. Pat pirmo reizi tādu redzi. Personīgi man ir tikai viens cilvēks,ko varu vēlēt. Kopā strādājam,visu mūžu dzīvojam vienā pagastā, gājām kopā skolā. Ja redzi tā cilvēka ikdienu,kāds viņš ir darbā,kāds ir kolēģis un galu galā priekšnieks!!! No tā var daudz ko secināt.
Var jau būt,ka amats var ""sakāpt" galvā. Bet pašlaik tā nav. Un jālūdz Dievs,lai tā paliek arī turpmāk.

pirms 4 mēnešiem, 2021.05.26 08:48

kaspars

Kāda jēga ievelēt tādu kurai sava saimniecība un 24/7 jāstrādā pie aitām. Pa kuru laiku pildīs solījumus???

pirms 4 mēnešiem, 2021.05.26 12:12

iedzīvotāja

Izlasīju - šausmas kāds tukšs savārstījums!!!!
Noklausījos - tāda tukša muldēšana, jo īpaši Mazūrs, kā padomijas laikos 20PSKP kongresā!!!
Jautājums - nesen biju Gulbenē, reti tur aizbraucu, jo tur nav ko darīt! Par to ko runāja deputāti - par sabiedriskajām tualetēm... Pie tirgus, vai jums nevienam - esošajam un nākamajam nav kauns? Kāda tur ir iekšpuse!!! Par to ar Drogām - tieši tāpat, mazliet labāk, ....nekad nebiju gājusi, bet atļāvos apmeklēt arī Betas tualeti...kur ir Kontrole? Šausmas!!!

pirms 4 mēnešiem, 2021.05.26 15:06

Janka

Mazurs ir reti smags gadījums. Bērnībā droši vien no gultiņas izkritis!

pirms 4 mēnešiem, 2021.05.26 15:56

!

Domes mājā mums jau ir blondīņu pārprodukcija!

pirms 4 mēnešiem, 2021.05.26 15:54

nebalsotāja.

Visiem viens meldiņš,neka jauna.Vecais teksts-palīdzēs ar pabalstiem vientuļiem un pārejās kategorijas...Vai nav jocīgi es esmu izaudzinājusi labus savus četrus bērnus ,esmu dalījusi to 1 rubli vai eiro uz pieci,bet vientuļie dzīvojuši tikai priekš sevis un sev.Viņi pansionātos dzīvo praktiski uz budžeta naudas,bet maniem bērniem par mani būs jāpiemaksā starpība kaut darba gadi ir nostrādāti 43,vienkārši.Man riebjas tā netaisnība ,kas te valda.Cilvēki vienkārši sagrupēti kam dot ,kam nedot.Vai tad domājat ja cilvēks saņem 250-300e pensiju viņam nepienāktos tas apkures pabalsts, it sevišķi, ja dzīvo pilsētā.Vai tad mēs arī nedzīvojām briesmu dzīvi piecdesmitajos gados trūcībā uz nabadzībā .Algu nemaksāja,cepām māja karašas un zvejojām no pienotavas sūkalu kannām biezpiena paliekas,tas tik pat bij kā Sibīrijas izsūtījums ,vienīgi bijām sava zemē. Priekšniecība staigāja vēl pa privātam kūtīm 80gados un pārbaudīja vai ko nezog no fermas.Uzmērīja sienu šķūņos vai tik nesi vairāk kā vajag savācis un cūku siles ar pirkstu pārvilka .
Es pilnīgi saprotu tie vecie padomījas vecie krekšķi sēd visos troņos un kā slaukuši darba cilvēkus, tā slauc un paši tik stūķē savās kabatās un bērni mācas ārzemēs.
Man viens pīps es nevienā sarakstā neredzu ka man būtu jāiet par kādu un jābalso,velta laika tērēšana vai nav vienalga kurs blēdis sēd tronī.NEKAS NEMAINĀS.Pēc vēlēšanām visi dziedās citā korī.

pirms 4 mēnešiem, 2021.05.26 16:04

zigis.

Meitene apsviedīga,Gulbīti taisīja Eiropas projektu ,laikam gadu kaut kas tur bij,bet vai kāds tur iegāja tagad telpas tukšas ,nauda iztrimpelēta.Kur viss palika?

pirms 4 mēnešiem, 2021.05.26 17:25

Jānis

Ir, ir apsviedīga, tādus vajag pie naudas šķērdēšanas pielaist. :D
Varēs taisīt tos Gulbenes savādos projektus par Eiropas un nodokļu maksātāju naudu.

pirms 4 mēnešiem, 2021.05.27 14:32

Eho

Nav viņa nekādus ES projektus Gulbītī taisījusi. Nepatiesu informāciju izplatāt.

pirms 4 mēnešiem, 2021.05.27 18:45

zigis.

Sagrābuši visu Jaungulbeni un tur savus īpašumus nekoptus,izsvieda Pifu no skolas darbnīcas un visu savāca,ko vēl vajag.Tagad taisa meldru fabriku un vai atkal tiks līdz galam,aitu bars un vel deputāte,ievēlēs nauda jau nesmird.Var jau šitādas meičai aizbraukt un to roku pacilāt lai naudu saņemtu.

pirms 4 mēnešiem, 2021.05.28 09:57

garlaicīgi un jau bijis..

ir jāved uzilglaicīgu attīstību , līdzsvarotu,sagaidu, ka deputāti rīkosies atbildīgi ar budžetu.... iedzīvotāju intereses vau cik reižu tas jau ir bijis, vārdi kā medus,- darbi , kā sarūsējušas dakšas

pirms 4 mēnešiem, 2021.05.26 17:37

Prognoze

Vēli kā gribi, rezultātā tie paši vien būs, mainīsies proporcijas, bet ne dzīve novadā.

pirms 4 mēnešiem, 2021.05.26 17:44

meh

Kāds no tā kandidātu pulka prot izteikties nelasot no lapiņas visu šito polittehnologu sarakstīto špikeri? Baidos, ka meitene piedzīvotu pamatīgu šoku, ja viņai raksta teksts būtu jāatkārto no galvas:) Sāciet, jel, runāt katrs no "sava vēdera"! Pārfrazējot krievu teicienu- uztaisi vienkāršāku ģīmi un ļaudis tev sekos, jāsaka - sāciet runāt saviem vārdiem (ja jums tādi ir) un ļaudis jums sekos.

pirms 4 mēnešiem, 2021.05.26 17:48

Prot!

https://fb.watch/5MJbe73j_R/

pirms 4 mēnešiem, 2021.05.28 17:16

Oi

Beidzet vienteiz kult tukšus salmus!
Nu neko jūs nepaveiksiet un nemaz ari nedarīsist.
Nav par ko balsot!

pirms 4 mēnešiem, 2021.05.27 12:34

Vietējās ziņas