Varēs nomāt Jaungulbenes muižas “Vešas māju” 8

Jaungulbenē ir radusies interese par pašvaldībai piederošās “Vešas mājas” nomāšanu. Ēka, kas būvēta 19.gadsimta otrajā pusē, atrodas senās muižas teritorijā. Tā ir vietējas nozīmes arhitektūras piemineklis.
Paredzams, ka tiks rīkota nomas tiesību izsole uz šo objektu, kura platība ir  82,7 kvadrātmetri. Tautsaimniecības komitejas sēdē 18.decembrī deputāti konceptuāli vienojās par lēmuma projekta virzīšanu uz 30.decembra domes sēdi. Ja deputāti vienosies, izsole notiks jau 20.janvārī un to vadīs komisija ar pagasta pārvaldes vadītāju Aleksandru Vasiļjevu priekšgalā.
Tautsaimniecības komitejas priekšsēdētājs Gunārs Ciglis sacīja, ka interese par šīs ēkas nomāšanu ir cilvēkam, kurš pēta Jaungulbenes pils vēsturi. “Dzirkstele” jau ir rakstījusi, ka šis cilvēks ir rīdziniece Daina Ozola.
Deputāte Guna Pūcīte vēlējās zināt, kāda ir aprēķinātā nomas maksa. Tika atbildēts, ka par to lems izsoļu komisija. Sākotnēji tiekot lēsts, ka tie varētu būt aptuveni 7 eiro mēnesī, taču papildus vēl jāmaksā par komunālajiem pakalpojumiem. Līdz šim gan interese bijusi par “Vešas mājas” nomāšanu vasaras sezonā, taču tā nodalīt neesot iespējams - vai nu ēka tiek nodota nomā uz visu gadu, vai nemaz.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Jandze

Variet 3 reizes minēt, kurš noskatījis šo mājiņu?

pirms gada, 2019.12.20 13:56

Es

Tekstā jau minēts Daina Ozola...... bet par 7 Eur es arī labprāt nomātu un ne to vien arī sakoptu apkārtni.... skaista ēka ....

pirms gada, 2019.12.20 14:04

Ja sakārtotu pili,tad tai pusē noiets būtu ne pa jokam!Tāds veikals ietu uz URĀ.

pirms gada, 2019.12.23 09:57

Urā

Lai Dainai viss iecerētais izdodas. Es tikai par.

pirms gada, 2019.12.23 13:28

Signe

Ir tikai apsveicami, ka kāds cilvēks grib kaut ko darīt un ir konkrēti plāni. Un jau daudz izdarīts pils kompleksa pētniecībā. Būtu jānovērtē šādi cilvēki un jāatbalsta, kā vien var. Un tad varbūt arī citiem radīsies kāre ko darīt. Pašvaldībai būtu jādod zaļā gaisma un ideālā variantā jāapspriežas, kā vēl varētu piedalīties. Ieguvēji būs visi.

pirms gada, 2019.12.23 14:44

Pārdomas

Pašvaldībai viss ir vienalga.

pirms gada, 2019.12.26 10:12

Urā

Daina jau sen ir sevi pierādījusi, ka var pati visu izdarīt. Biju pārsteigta, kad biju viņas ekskursijā. Un tā grāmata ir zelta vērta ! Es varu tikai apbrīnot šādu cilvēku ! Viņai ir jādod zaļā gaisma ! Un es domāju, ka daudziem no tā ir jāmācas. Pa pašu līdzekļiem visu to izdarīt...., ne katram tas ir dots.

pirms gada, 2019.12.27 08:51

Vietējās ziņas