Vecgulbenes muižas pils parkā lūdz staigāt tikai pa takām 19

Kāda gulbeniete apvainojusies uz Pils parka un Vecgulbenes viesu nama saimnieku Ainaru Melderu, kurš viņai esot aizrādījis nemīdīt zāli parkā. Vai tiešām iedzīvotājiem būšot liegts staigāt pa parku – viņa jautā “Dzirkstelei”.

A.Melders atbild: “Kundze brauca ar divriteni. Es tikai pabrīdināju, ka jābrauc pa speciāli veidotajiem celiņiem. Ne visi iedzīvotāji to ievēro. Parkā ir iestādīti jauni kociņi. Cilvēki neņem to vēra un iet cauri stādījumiem. Izplēsta tūja. Žēl arī iestādīto smiltsērkšķu. Var taču apiet un apbraukt riņķī! Nav tā, ka pa parku nedrīkst staigāt. Man patīk, ka tur uzturas māmiņas ar bērnu ratiņiem, ka cilvēki tur sporto. Varētu nestaigāt ar suņiem - nepatīk, ka nesavāc aiz saviem dzīvniekiem. Nepatīk dzērāji vai citu apreibinošu vielu lietotāji, ja viņi uzturas parkā. Galvenais – vajag ievērot pieklājību! Klāt jau nevienam nestāvu un pakaļ nestaigāju. Brīdinājuma zīmes un norādes ir izliktas. Arī par to, ka ir bīstami ložņāt Baltajā pilī!”

Pievieno komentāru

Komentāri 19

m

Tantei ar divriteni tas neinteresē kad kāds ir kaut ko labu izdarījis un dara!Cilvēki neciena citu izdarītos darbus,tieši otrādi cenšas ieriebt un papostīt kur vien var!Tas nav domāts tikai Gulbenē,visur tā notiek!Esam kļuvuši par postītāju tautu!

pirms gada, 2019.06.30 09:27

!!!

Lai cilvēku priecājas, ka vispār ļauj tur staigāt! Īpašnieks var uzcelt sētu un nevienam nav tur jālien.

pirms gada, 2019.07.02 09:44

jāmaina brilles

Izlasīju,ka lūdz staigāt tikai pa kakām.

pirms gada, 2019.06.30 13:04

Ervīns > m

Tur jau tā nelaime, ka runā un raksta par cita darba cienīšanu un līdzīgi. To dzirdu un redzu gadu desmitiem- cienīt, cienīt. Nu un !? Nekā, tā tas turpinās. Jādara pareizi - ir jādod purnā bez kādām tur cienīšanām vai necienīšanām. Skaidrs bez cienīšanas, ka nedrīkst postīt, nedrīkst staigāt pa zālājiem un ne jau tikai parkos.
Ne visiem lopiem ir vajadzīga sēta, bet lielākajai daļai tā vajadzīga, lai neizbrien, lai neapēd ut.t.
Ja ir sēta, lops to ievēro, bet debilam cilvēkam sēta nelīdz, jo debiliķis tai kāpj pāri vai lien pa apakšu un slāj pāri zālājam.

pirms gada, 2019.06.30 15:27

Juris

Joprojām nepatīk, ka dižā Gulbenes pašvaldība nespēja rast līdzekļus, lai uzturētu un attīstītu vides un atpūtas objektu pilsētas teritorijā. Tā vietā labāk pārdot Alūksnes biznesmenim, lai tas taisa par privātīpašumu... Cik noprotu, tagad par katru pasākuma rīkošanu attiecīgajā teritorijā tiks maksāta nomas nauda?

pirms gada, 2019.06.30 20:55

Zane

Un šis alūksnietis visu dabūja gatavu, t.i.nopirka un tagad tēlo lielo gudro! Būtu pats no 0 sataisījis, tad varētu mācīt vienu domi, otru. Bet ēd tak no gatavas bļodas! Tracina gudrītis, lai tik saimnieko un gudri.nerunā! Alūksnes Maximā visu sapērk...restorāns...visu Jurģis un Elmārs, lai vai kādi, bet satsisīja gatavu! Tā kā strādā vienu nešefo pārāk...

pirms gada, 2019.06.30 21:53

Vilis

Jā, arī parkā, ja tā to var saukt, kur ir tikai lielie koki, ir jāmāk uzvesties. Un aizrādīt jau var ikvienam, kurš to neievēro. Bet lai tur būtu Parks, ir jāstāda koki, krūmi, no parka tur ir tik nosaukums.

pirms gada, 2019.07.01 07:18

ha

Gulbenes domei arī bija iespēja visu dabūt gatavu,bet kur tad ir ? Tikai čiks kā vienmēr....bet tagad kāds grib regulēt uzņēmēju.Preizi dara. Savā teritorijā viņš ir noteicējs.Un viņš var būt kaut no Amerikas.

pirms gada, 2019.07.01 08:31

!

Lai tik maksā,ja neredz uz priekšu tālāk par savu degungalu ! Tur Gulbenei varēja būt superīga atpūtas vieta.Ja naudu izlietotu kā vajag kopīgam labumam,nevis tikai savām ambīcijām.

pirms gada, 2019.07.01 11:36

t

Bet uzraksts ir tāds, ka tur jāsaprot ir, ka vispār nedrīkst iet iekšā.

pirms gada, 2019.07.01 09:08

..

Privāta slimnīca privāts parks privāts tirgus laukums kas te notiek priekš kam mums to domi barot ja viņi nespēj neko organizēt

pirms gada, 2019.07.01 13:59

dubu

nu būs arī privāta dome, tas jau paliek arvien komiskāk...

pirms gada, 2019.07.01 19:44

vajag

Dome lai atpērk pils parku,un taisa kultūras pasākumu multicentru,vismaz ierakstīs sevi vēsturē.

pirms gada, 2019.07.01 20:37

koko

mī un žē! Sakiet, lūdzu, gulbenietis ir kas? Smalks ļautiņš ar pārākajām prasībām pret visu - parku, domi, sētnieku, kaimiņu… lai ko arī kāds censtos darīt, lai uzlabotu pilsētu, tas tiek nokapāts (arī nokakāts) pāris stundu laikā! Johaidi, smalko pastaigu pa parkiem cienītāj, nu reizi nedēļā paņem slotu un noslauki sava daudzdzīvokļu paģika trepītes, un iemāci savam mazbērnam nenolauzt kārtējo iestādīto kociņu uz Bērzu ielas!!! palīdzi sētniekam rudenī salasīt ābolus uz Ābeļu ielas, lai nav pilna ietve ar sabradātiem āboliem. Tas nav tavos pienākumos - tad maksā tiem, kas rūpējas par to, lai Tu varētu baudīt. Lētāk tak būtu pacelt to ābolu, ne?

pirms gada, 2019.07.02 00:58

Arnis

Da kādi kociņi tiek stādīti? Butaforijas zīmuļa resnumā! Iestādi kārtīgu, rokas resnumā, neviens nelauzīs! Iestāda pātagas, ne skata, ne koka! Ābeļu iela ir ābelēm!

pirms gada, 2019.07.02 05:10

!- Arnim

Tu vispār zini,cik resni koki jāstāda?Varbūt uzreiz zāģējami?un cik ilgi tie aug,lai būtu rokas resnuma? Tak vieni tupekļi pie mums palikuši.Tā ir,ka skolā neko nemācās,tik skatās datorā.No pātagas jau arī izaug tas skaistais koks,ja vien šitādi muļķi nenolauž.

pirms gada, 2019.07.02 13:11

Zintis to i- Arnim

Aizbrauc uz kaimiņnovadu Alūksni un apskaties ielu stādījumus, pīlādžus, tie ir ap 5-6cm resni un ap 3-4 m gari, super skaisti! Visi vienādi! Iebrauc Smiltenē,.visi vienādi kociņi iestādīti! Izbrauc un apskaties! Pamācies! Ne vienas pīckas nekur! Un tad raksti muļķības. Ir pilsētvide nevis privātmājas varēšana! Tos kokus pat gribēdams nenolauzīs!!! Aizbrauc gan!

pirms gada, 2019.07.03 04:14

Vispār

Nevajag filozofēt par resnumiem. Jāsāk ar pirkstu un roku aplaušanu tiem kretīniem, kuri lauž un posta. Jā, gan lieliem, gan maziem.

pirms gada, 2019.07.03 17:42

Vietējās ziņas