Vecgulbenes muižu iekļauj dižās Baltijas apceļošanas maršrutā

Akcijā "Dižā Baltijas apceļošana", kas ilgs līdz 31.oktobrim, ceļotāji šogad var iepazīt 30 dažādus Baltijas valstu tūrisma objektus, tostarp arī Vecgulbenes muižu.

Latvijā akcijas dalībniekiem jāapmeklē arī Siguldas piedzīvojumu parks, Cēsu pilsmuižas komplekss, Ventspils Amatu māja, Piena muzejs, Bauskas pils ar atjaunoto pils daļu un ekspozīciju, Ziemassvētku kauju muzejs, Maizes muzejs, keramiķa Pētera Gailuma darbnīca un Jūrmalas pilsētas muzejs. Tāpat akcijā piedalās 10 Lietuvas un 10 Igaunijas tūrisma objekti.


Piedaloties akcijā, ikvienam Latvijas, Lietuvas un Igaunijas iedzīvotājam, kā arī viesiem no citām valstīm ir iespēja apceļot Baltiju un iegūt 50 procentu atlaidi ieejas maksai katrā objektā. Tūristi var piedalīties arī dažādos konkursos un laimēt interesantas balvas.

Akcijas popularizēšanai un informēšanai ir izstrādātas brošūras, kurās iespējams detalizētāk iepazīties ar objektu piedāvājumu un akcijas noteikumiem. Brošūras pieejamas tūrisma informācijas centros, akcijas objektos, kā arī veikalos "Gandrs". Ar informāciju par akcijas norisi iespējams iepazīties arī interneta mājaslapā "www.greatbaltic.eu".

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas