Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecie ļaudis vingro ar prieku 4

Ar interesi un atsaucību Gulbenes veco ļaužu mājas iemītnieki sagaidīja šā gada pirmo vingrošanas nodarbību, kuru vadīja fizioterapeite Annija Kaufmane.


“Vecie ļaudis bija ļoti apmierināti un ar prieku gaidīs nākamo vingrošanas reizi. Vingrošanas nodarbības aizsākās jau pagājušajā gadā, tad gan pie citas speciālistes – Justīnes Bokas, un tagad turpināsies pie citas sertificētas fizioterapeites,” “Dzirkstelei” saka pārvaldniece Inese Aleksejeva, kuras pārraugāmajā mājā pašlaik mitinās 18 vecie ļaudis.


Lai izraudzītos fizioterapeitu, kurš organizēs nodarbības ar fizisko aktivitāšu veicināšanai novada sociālās aprūpes centros un veco ļaužu mājā, pašvaldība organizēja tirgus izpēti. Izraudzīta tika gulbeniete A.Kaufmane, kura strādā Madonas slimnīcā. Viņa katrā no novada sociālās aprūpes centru mājvietām - “Siltajā”, “Dzērvēs” un “Tirzā” - vingrošanas nodarbības vadīs reizi mēnesī visa gada garumā. Tāpat arī Gulbenes veco ļaužu mājā.


Novada domes speciāliste Monika Jurjāne, kura ir pašvaldības pilnvarotā persona notikušajā tirgus izpētē, laikrakstam saka – mērķis ir iemācīt cilvēkiem pareizi vingrot, lai pēc tam viņi varētu turpināt to darīt patstāvīgi ikdienā un lai vingrošana kļūtu par labu ieradumu.


Vingrošanas nodarbības sociālās aprūpes centros un veco ļaužu mājā notiek projekta projekts “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Gulbenes novadā” gaitā ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Nu gan

Ar reizi mēnesī tas par maz, ātri aizmirsīs kā jāvingro. Tirgus izpēte notika aprūpes centros?vai pašvaldībā?

pirms gada, 2018.01.31 21:04

Tirgus

Labāk būtu pētījuši tirgu, ko izdevīgāk ražot!

pirms gada, 2018.02.01 07:38

barans

Vingrot nevajadzētu telpā,kur nejauši zaudējot līdzsvaru un aizķeroties kājai aiz puķu poda, uz galvas var uzgāzties grāmatu skapis vai puķu vāzes uz tā.

pirms gada, 2018.02.01 08:40

Vitalijs

Prieks, ka ir cilvēki, kam nekad nekas nav labi, savādāk nebūtu, kas lasa dzirksteli.

pirms gada, 2018.02.01 10:56

Vietējās ziņas