Veido novada īpašās ēdienkartes jaunu piedāvājumu

Jau trešo gadu no maija līdz septembrim vairākās ēdināšanas iestādēs Gulbenes novadā tiks piedāvāta Gulbenes novada īpašā ēdienkarte. Par to Gulbenes novada pašvaldības mājaslapā informē Gulbenes novada pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”.

Katru gadu īpašās ēdienkartes piedāvājums tiek mainīts. Arī šogad, gatavojoties šā gada tūrisma sezonai, pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” aicina novada ēdināšanas uzņēmumu pārstāvjus, pavārus un saimnieces pieteikt ēdienu receptes 2014.gada Gulbenes novada īpašajai ēdienkartei. Gulbenes novada īpašās ēdienkartes piedāvājums būs pieejams vasaras sezonā (maijs-septembris).

Ēdienu recepšu idejas var iesniegt sešās kategorijās: uzkodas, salāti, zupas, pamatēdieni, saldie ēdieni un kokteiļi. Piesakot novada īpašā ēdiena recepti, lūdzam ņemt vērā: ēdiena receptei jābūt oriģinālai un vienkārši pagatavojamai; būtisks ir arī ēdiena nosaukums. Tam jābūt saistītam ar Gulbenes novada atpazīstamību (nosaukumā ir jāiekļauj vietvārds, apskates objekta nosaukums, vēsturiska personība vai cits novadu raksturojošs vārds).

Katrs pretendents vai ēdināšanas uzņēmuma pārstāvis var pieteikt līdz sešām īpašo ēdienu recepšu idejām. Atsaukties un pieteikt savu ideju aicinām līdz 2014.gada 17.aprīlim, zvanot pa tālr. 64497729, 26557582 vai rakstot e-pastu turists@gulbene.lv.

Visi recepšu ideju iesniedzēji, ņemot līdzi pagatavoto ēdienu un recepti, tiks aicināti uz kopīgu tikšanos, lai izveidotu 2014.gada Gulbenes novada īpašās ēdienkartes piedāvājumu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas