Veidos sporta attīstības programmu (papildināts) 2

Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē deputāti tika informēti par sporta attīstības programmas izveidi, darba grupas sastāvu un veicamajiem pasākumiem.

Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs Arnis Šķēls skaidroja, ka programma tiks izstrādāta, lai saprastu, kas ir ar sportu novadā kopumā, kādas varētu būt tendences un attīstības virzieni.

 

"Paredzams, ka nākamā gada martā mēs varētu jau prezentēt šī dokumenta projektu," norādīja A.Šķēls.

 

Sporta programmas izstrādei ir izveidota darba grupa, kuras sastāvā ir deputāts, Sporta komisijas vadītājs I.Kupčs, Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs A.Šķēls un speciālisti D.Anča un Z.Lazdiņš, novada finanšu un ekonomikas nodaļas ekonomiste V.Apinīte, sporta organizators un skolotājs M.Rudzītis, sporta skolotājs Ģ.Boks, sporta veterāns G.Rubenis.

 

Sporta programmas izstrāde notiks vairākos posmos. Šobrīd tiek izplatīta anketa, kurā ikvienam būs iespēja izteikt savu viedokli par sportu Gulbenes novadā. Paralēli darba grupa analizēs situāciju novadā bērnu, skolu un pieaugušo sportā, tālāk izvirzot konkrēti veicamos uzdevumus. 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

piekrītu

Kultūras un SPORTA :)) komisijas šefs pārkopēs Rīgas programmu un tēlos baigi gudro veci....:))

pirms 9 gadiem, 2011.10.20 21:13

pilnīgs sviests,ja var 15 tūkstošus atrast balvu basienu pabalstīt un novada sportam pateikt ,ka nav naudas ,tad tā attīstība kaķim zem astes.Deputāti atkal izceļas un cilvēki tiek tik maldināti.

pirms 9 gadiem, 2011.10.20 15:00

Vietējās ziņas