Veidos tūrisma aģentūru 2

Gulbenes novada domes 29.decembra sēdē deputāti nobalsoja par pašvaldības tūrisma informācijas centra likvidāciju, tā vietā ar šā gada 1.martu izveidojot novada pašvaldības aģentūru „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs". Ideja aizgūta no citu novadu pašvaldībām.

Attīstības nodaļas vadītāja Guna Švika "Dzirksteli" informē, ka veidojamā aģentūra vismaz sākumā atradīsies tajā pašā vietā, kur šodien ir tūrisma informācijas centrs - kabinetā domes administratīvajā ēkā, pirmajā stāvā. Līdz šim novada tūrisma informācijas centrā bija tikai viens darbinieks, visticamāk, būs nepieciešams vēl viens speciālists.  

"Šādam veidojumam no juridiskā viedokļa ir vairāk iespēju organizēt pasākumus, iesaistīties kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanas projektu izstrādē un realizācijā," skaidro G.Švika.

 

"Aģentūrai būs vairāk darbošanās iespēju un funkciju, nekā tagadējam tūrisma informācijas centram, kas turpmāk ietilps aģentūras sastāvā," "Dzirkstele" saka arī novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa.

 

Viņa arī piebilda, ka uz jaunveidojamās aģentūras vadītāja amatu tiks rīkots atklāts konkurss.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

malači

Tikai uz priekšu! Gulbene rullē! Cēsīs aģentūras strādā vienkārši izcili un ļoti palīdz pilsētas budžetam. Aģentūras var patiešām lieliski darboties(ja to dara patiešām par labu novadam un iedzīvotājiem). Lai izdodas!

pirms 9 gadiem, 2012.01.03 18:49

Atkal kaut ko veido. Bānīša organizāciju arī pagājušo gadu gibēja pārveidot , lai iegūtu šo pašu rezultātu...
Šādam veidojumam no juridiskā viedokļa ir vairāk iespēju organizēt pasākumus, iesaistīties kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanas projektu izstrādē un realizācijā,"

pirms 9 gadiem, 2012.01.03 11:35

Vietējās ziņas