Veikalā var nomaksāt telefona rēķinus

Arī Gulbenē veikalos "Maxima" iedzīvotājiem ir iespēja ne tikai iepirkties, bet arī apmaksāt mobilo telefonu rēķinus. Par to "Dzirksteli" informē veikalu "Maxima" sabiedrisko attiecību speciālists Ivars Andiņš.

I.Andiņš stāsta, ka, sazinoties ar veikala "Maxima", kurš atrodas Gulbenē, Skolas ielā, direktori uzzinājis, ka šīs nedēļas sākumā tieši šajā veikalā pircējs izmantojis iespēju apmaksāt arī telefona rēķinu.

 

"Pašlaik iespēja veikalā nomaksāt telefona rēķinus, Gulbenē notiek piesardzīgi. Tā kā no mobilajiem operatoriem mums ir līgums ar "Latvijas mobilo telefonu", tad apmaksāt pagaidām ir iespējams šī operatora piesūtītos rēķinus. Pakāpeniski centīsimies noslēgt līgumus arī ar citām kompānijām, lai iedzīvotājiem būtu iespēja nomaksāt arī "Tele2" un "Bite" rēķinus," saka I.Andiņš.


To var izdarīt tie klienti, kuri pa pastu vai e - pastu ir saņēmuši rēķinus, uz kuriem atrodas svītru kods.


Sabiedrisko attiecību speciālists norāda, ka tā kā šis veikalos "Maxima" ir jauns pakalpojums, un lai piesaistītu šim pakalpojumam klientus, līdz 1.janvārim nekāda komisijas maksa netiks iekasēta.

 

"Pēc tam mēs kaut kādu komisijas maksu ieviesīsim, bet centīsimies to noturēt tādu, lai būtu zemāka kā konkurentiem," saka I.Andiņš un piebilst, ka ir arī doma, ka ar laiku "Maximās" varēs nomaksāta arī komunālos maksājumus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas