Vēl ir iespēja pieteikties studijām ārvalstīs 2009/2010. mācību gadam

"Dream Foundation" sadarbībā ar ārvalstu augstskolām sniedz lielisku iespēju tiem, kuri par labu studijām ārvalstīs ir nolēmuši tikai šobrīd - mācību gadam noslēdzoties.

Lai gan par pieteikšanos studijām ārvalstīs parasti ir jādomā daudz ātrāk - gada sākumā, vairākas ārvalstu augstskolas tomēr ir pagarinājušas pieteikšanās termiņus, dodot iespēju tiem studentiem, kuri drudžainajā eksāmenu un sesiju laikā bija piemirsuši par reģistrēšanos.

 

"Reģistrācija līdz 31. maijam vēl ir pieejama Malaizijas, Londonas, Kanādas un Nīderlandes augstskolās, taču Grieķijas un Francijas augstskolas piedāvā pieteikšanos līdz pat jūnija sākumam," stāsta Agnese Trokša.


Aplūkot sīkāku informāciju, programmu aprakstus, kā arī reģistrēties studijām iespējams organizācijas mājas lapā www.dreamfoundation.eu.

 

"Ieinteresētie studenti ir laipni aicināti sazināties ar Dream Foundation pārstāvjiem un pieteikties bezmaksas konsultācijai, kuras laikā varēs rast atbildes uz sev interesējošiem, neskaidriem vai satraucošiem jautājumiem par pieteikšanos, pašu mācību procesu un dzīvošanu izvēlētajā valstī," piebilst A.Trokša.

 

"Dream Foundation" pārstāvji iesaka Latvijas studentiem nebaidīties un uzdrošināties studēt ārvalstīs, jo, kā izteicies "Dream Foundation" pārstāvis Stens Rinne, ir ļoti noderīgi iegūt vismaz vienu izglītību citā valstī, jo papildus zināšanām studijas ārvalstīs sniedz daudz vairāk, kā piemēram kontaktu tīklu visā pasaulē vai iemāca atrisināt problēmas pastāvīgi. To augstu vērtē daudzi darba devēji. Neatkarīgi no tā, vai beidzot universitāti vai mācoties papildus, tas palielinās karjeras iespējas un sniegs jaunas perspektīvas ekonomiskās lejupslīdes laikā.


Vairāk informācijas:
www.dreamfoundation.eu

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas