Vēl tikai augustā šķiro atkritumus Gulbenē un laimē 200 Ls

Vēl tikai līdz 31.augustam Latvijas Zaļais punkts aicina Gulbenes iedzīvotājus iesaistīties atkritumu šķirošanas kampaņā „Šķiro pa tīro!" un laimēt 200 Ls dāvanu čekus no veikalu tīkla „Maxima", kā arī ikmēneša veicināšanas balvas - 6 mēnešu abonementus vienam no desmit „Dienas žurnāli" izdevumiem pēc laimētāju izvēles.

 „EKO Media” projektu vadītāja Līga Ivanova stāsta, ka, lai tiktu pie vērtīgajām dāvanām, iedzīvotājiem ir jāiem iztukšotas dzērienu plastmasas (PET) pudeles savas pilsētas plastmasai paredzētajos konteineros.

 

"Iemetot pudeles konteineros, tajās jāievieto arī zīmīte ar savu vārdu, uzvārdu un telefonu, jo 1.septembrī notiks kampaņas „Šķiro pa tīro!" noslēdzošā izloze, kurā noskaidros žurnālu abonementu ieguvējus augustā, bet no visu akcijas mēnešu veicināšanas balvu saņēmējiem izlozēs pašu veiksmīgāko atkritumu šķirotāju Gulbenē, kurš saņems 200 Ls," informē L.Ivanova. 

 

Atkritumu šķirošanas kampaņa „Šķiro pa tīro!" no maija līdz augusta beigām norisinās 25 Latvijas pilsētās, un akcijas rezultāti pa mēnešiem (savāktais apjoms m3) liecina, ka Gulbenes iedzīvotāji visaktīvāk PET pudeles šķirojuši jūnijā:

 

JŪLIJS

PET pudeles: 1,5 m3

 

JŪNIJS

PET pudeles: 7,27 m3

 

MAIJS

PET pudeles: 0,07 m3

 

Visi kampaņā „Šķiro pa tīro!" savāktie materiāli nonāks pārstrādes rūpnīcās: PET pudeles - rūpnīcā „PET Baltija", kas atrodas Jelgavā; sulu un piena kartona pakas - papīrfabrikā „Līgatne", bet elektrokrāmi - uzņēmumos "Eko Reverss" un „BAO", kur tos izjauks pa materiālu veidiem un nosūtīs uz pārstrādi rūpnīcās Latvijā un ārpus tās. Savukārt no sašķirotā stikla jaunas burciņas un pudeles taps rūpnīcā „Warta Glass" Paņevēžā.

 

Sīkāk par kampaņu šeit.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas