Vēlas arī vēsturisko kauju rekonstrukciju

Kur pazudusi ideja par vēsturiskās kaujas rekonstrukcijas sarīkošanu Gulbenes novadā, pieaicinot  šādas aktivitātes praktizējošos Latvijas un ārzemju klubus? Par to izvērtās diskusija 27.decembra domes sēdē.

Deputāte Guna Pūcīte bija pārsteigta, ka novada tūrisma 2019.gada pasākumu plānā nav iekļauta šāda iepriekš publiski pieteiktā iecere.

Deputāts Gunārs Ciglis piekrita, ka šāda pasākuma iecere tomēr būtu jāsaglabā. Alūksnē līdzīga aktivitāte ir ieplānota 2020.gadā.

“Ja mēs būsim nokavējuši, tajā vilcienā vairs netiksim iekšā,” viņš teica, piebilstot, ka vēsturiskas kaujas rekonstrukcijas norises organizēšana ir jāorganizē ļoti laikus, lai varētu vienā diena un vienā vietā sapulcināt starptautisku komandu.

G.Pūcīte pauda, ka šāda veida pasākumi ir labi apmeklēti. Arī novada domes priekšsēdētājs Normunds Audzišs piekrita, ka šī ideja ir tā vērta, lai to nepazaudētu. Taču esot jādomā par pasākuma saturu.

G.Ciglis piebilda, ka vajadzības gadījumā pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” 2019.gada darba plānu turpmāk vēl var grozīt un precizēt.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas