Vēlas iegādāsies jaunas klavieres un koncertflīģeli

Gulbenes mūzikas skola vēlas iegādāties klavieres, savukārt Gulbenes kultūras centrs - jaunu koncertflīģeli.

Gulbenes mūzikas skola lūdz atļauju izstrādāt un iesniegt biedrības „Sateka" atklātā projektu konkursā projekta iesniegumu „Klavieru iegāde Gulbenes mūzikas skolas Klavierspēles programmas audzēkņu profesionālā līmeņa celšanai". Projekta apstiprināšanas gadījumā Gulbenes novada dome tā īstenošanai garantē līdzfinansējumu 573,77 latus un nodrošina neattiecināmo izmaksu segšanu 1262,30 latu apmērā.


Mūzikas skolas pārstāve Gulbenes novada domes tautsaimniecības komitejas sēdē deputātiem skaidroja, ka klavieres maksā 7000 latu.

 

"Tās ir jaunas, un kvalitāte ir ļoti laba. Mums 40 gadus nav pirktas nevienas jaunas klavieres. Tagadējās ir jāremontē, un remonti ir dārgi."


Savukārt Gulbenes kultūras centrs lūdz atļauju izstrādāt un iesniegt biedrības „Sateka" atklātā projektu konkursā projekta iesniegumu „Jauns koncertflīģelis Gulbenē". Projekta kopējās izmaksas ir 23 895,34 lati. Projekta apstiprināšanas gadījumā Gulbenes novada dome projekta īstenošanai garantē līdzfinansējumu 1500 latus un nodrošina neattiecināmo izmaksu segšanu 8895,34 latu apmērā.

 

Kultūras centra direktors Egons Kliesmets deputātiem uzsvēra, ka flīģeļa cena ir salīdzinoši zema, jo Eiropā šādi koncertflīģeļi maksā 50 000 eiro. Baltijas valstīm nāk pretī igauņi flīģeļu ražotne, un pagaidām cenu viņi nav cēluši," teica E.Kliesmets.


Tautsaimniecības komitejā deputāti abus projektus atbalstīja, bet gala lēmums tiks pieņemts novada domes sēdē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas