Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēlas iegādāties florbola laukuma apmales

Tirzas pagasta pārvalde vēlas piedalīties izsolē un iegādāties florbola laukuma apmales.

Gulbenes novada domes sēdē novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa informēja, ka Madonas novada pašvaldība izsolē pārdot kustamo mantu - florbola apmales. Sākuma cena ir 700 latu. "Lai pagasta pārvalde varētu piedalīties izsolē un šo mantu iegādāties, ir nepieciešama novada domes atļauja," skaidroja S.Daudziņa.


Tirzas pagasta pārvaldes vadītājs Česlovs Barkovskis stāstīja, ka florbola apmales ir Madonas novada Kalsnavas pagasta pārvaldes īpašums un sākuma cena tām bija paredzēta 1200 latu. "Tika uzsāktas sarunas, jo par tādu cenu izsolē nedomājām pat startēt. Pēc sarunām sākuma cena tika nolikta - 700 lati," stāstīja Č.Barkovskis un piebilda, ka jaunas florbola apmales maksā trīs un pat virs trim tūkstošiem latu.


"Mums ir florbola vārti. Tie tika iegādāti par naudu, kuru ziedoja uzņēmēji un tie, kas spēlē florbolu. Par saziedoto naudu ir iegādāts arī vārtsargu aprīkojums. Ir nopirkts arī inventārs," teica pagasta pārvaldes vadītājs un piebilda, ka florbolu Gulbenes novadā nopietni uzsāka spēlēt tieši Tirzā, kā arī to, ka novembrī ir paredzēts Tirzas atklātais čempionāts, kurā piedalīsies gan komandas no mūsu, gan arī no kaimiņu novadiem.


Beidzot diskusiju, vienojās izsolē piedalīties līdz summai 1000 latu.
Kustamās mantas pirkumu ir paredzēts segt no Tirzas pagasta pārvaldes izdalītajiem budžeta līdzekļiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas