Vēlas iegādāties mūzikas instrumentu

Tirzas skolotāju biedrība "Kāpnes" vēlas realizēt projektu "Rodi prieku mūzikai". Par to deputātus novada domes sēdē informēja novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa.

S.Daudziņa norādīja, ka projekta kopējā summa ir 1950 lati. Projekts paredz mūzikas kabineta uzlabošanu un mūzikas instrumenta iegādi. Deputāti lēma atbalstīt biedrības "Kāpnes" iesniegumu.
Tirzas pamatskolas direktore Svetlana Ziepniece "Dzirkstelei" stāsta, ka mūzikas instrumenta iegāde ir tikai līdzeklis šajā projektā, bet mērķis ir krietni vien plašāks, proti, turpināt Tirzas pamatskolas pārtapšanu par daudzfunkcionālo centru, sniedzot ne tikai obligātos izglītības, bet arī citus pakalpojumus.


S.Ziepniece stāsta, ka ir vēlme iegādāties jaunas un kvalitatīvas klavieres, lai ne tikai bērni un jaunieši, bet arī ikviens interesents, kurš vēlas, varētu apgūt klavierspēli.

 

"Mums, piemēram, ir bērni, kas brauc uz Gulbenes mūzikas skolu, bet viņiem mājās nav klavieru, kur spēlēt un trenēties, tāpēc gribētu nopirkt klavieres. Protams šīs klavieres tiks izmantotas arī mācību procesā. Tāpat ir iecere mūzikas kabinetā pārveidot interjeru, proti, pārveidot šo klasi par kamerzāli, kur varētu notikt koncerti. Ir ideja, ka divas reizes gadā notiktu koncerti, kuros bērniem tiktu dota iespēja uzstāties, savukārt sabiedrībai būs iespēja nākt un klausīties. Mēs sadarbotos, piemēram, arī ar Lizuma mūzikas skolas klasi un varētu veidotu kopējus koncertus," stāsta S.Ziepniece un piebilst, ka pašlaik skolā ir 40 gadus vecas klavieres.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas