Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēlas, lai bankomāti būtu arī laukos 6

Gulbenes novadā kopumā bankomātu ir kļuvis mazāk, savukārt pašā pilsētā ir paplašinājusies iespēja iemaksāt naudu bankomātā. To tagad piedāvā ne tikai “Swedbank”, bet arī “SEB banka”.


Līdz šim esošā “SEB bankas” naudas izmaksas bankomāta, kurš atrodas Ozolu ielā 1, vairs nebūs, bet būs naudas iemaksas un izmaksas bankomātu, kurš ir Ozolu ielā 2a. “SEB bankas” mājas lapā ir lasāma informācija, ka, apzinot klientu pieprasījumu pēc finanšu pakalpojumiem, banka, sākot ar jūliju, gulbeniešiem un arī uzņēmumiem sniedz iespēju izmantot bankas naudas iemaksas un izmaksas bankomātu un internetbankas terminālu jebkurā diennakts laikā.

“SEB bankas” Gulbenes filiāles vadītāja Skaidrīte Pilāte norāda, ka arī Rankā ir uzstādīts bankomāts.

Savukārt Hipotēku bankas bankomāti ir pārtraukuši savu darbu un demontēti ne tikai Gulbenē, bet visā Latvijā. Tāpat arī “GE Money bankas” bankomāts pie veikala “Labais”, ir pārtraucis savu darbību.

Laukos ar skaidras naudas izņemšanu ir problēmas, jo bankomāti ir, piemēram, tikai Rankas un Lizuma pagastā. Lejasciemā bija “Hipotēku bankas” bankomāts, bet tas savu darbību pārtraucis, arī Jaungulbenē bija bankomāts, bet tagad vairs nav.

“Diemžēl bankomāta vairs pagastā nav. Pavasarī pat tika savākti iedzīvotāju paraksti un iesniegti divās bankās - “SEB bankā” un “Swedbankā”, bet saņēmām atbildi, ka nav rentabli, ir mazs apgrozījums. Mēģinājām šo procesu ietekmēt, lai bankomāts pagastā būtu, bet diemžēl nekā,” stāsta Jaungulbenes pagasta pārvaldes vadītājs Aleksandrs Vasiļjevs.

Arī Litenē nav bankomāta. Litenes pagasta pārvaldes vadītājs Vilnis Lapiņš uzsver, ka tā iedzīvotājiem esot liela problēma.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

lejasciemiete

Lejasciemā tagad pat nevar nopirkt zāles, jo nevar izņemt skaidru naudu, bet aptiekā nevar norēķināties ar karti.

pirms 6 gadiem, 2013.10.17 18:59

es

lejasciemā pat bija rinda pie bankomata.Aptiekā ar nevar norēķinaties ar karti.Uz Gulbeni reti ir jabrauc bet nau kur naudu izņemt.

pirms 6 gadiem, 2013.10.18 01:52

evita

gulbenē tikai viens bankomāts vaitad tiešām nevar vēlvienu uzstādīt

pirms 6 gadiem, 2013.10.18 16:16

Če

Protestējot baņķieru alkatībai, es, Lejasciema iedzīvotājs, pāreju uz naudas norēķinu darījumiem Latvijas Pastā. Tāpēc, ka dzīve rit strauji, bet bankomātu mums nesagaidīt.

pirms 6 gadiem, 2013.10.19 09:20

J

Swedbank un SEB nerūp vinu klientu vajadzības-galvenais ir peļņa!

pirms 6 gadiem, 2013.10.19 11:45

vets

It kā laukos nedzīvotu cilvēki, kā nav kauna... :(

pirms 6 gadiem, 2013.10.19 18:40

Vietējās ziņas