Vēlas palīdzēt talantīgiem bērniem 1

Lejasciema jauniešiem ir tapusi ideja organizēt krāmu tirdziņu, kas notiks 29.septembrī, kad skolā notiks Miķeļdienas tirdziņš.

Savas mantas krāmu tirdziņam ikviens var nest gan uz jauniešu centru, gan arī uz kultūras centru. Arī jaunieši krāmu tirdziņā ir gatavi pārdot savas nevajadzīgās, bet vēl joprojām labās mantas.  

"Iegūtos līdzekļus mēs veltīsim tiem Lejasciema bērniem, kas apmeklē mākslas un mūzikas skolu un kam ir nepieciešams finansiāls atbalsts sava talanta attīstīšanai. Mēs droši vien sazināsimies ar skolotāju Lailu Medni un noskaidrosim, kādā veidā mēs varēsim palīdzēt šiem bērniem," saka Lejasciema jauniešu centra "Pulss" vadītāja Inga Deigele.

 

Viņa atklāj, ka šī ideja radusies projekta "Tava iespēju vasara" laikā (projektu realizēja biedrība "Laika josta" biedrības „Sateka" mazo projektu konkursā).

 

Šī projekta laikā ikvienam bija iespēja mācīties gatavot rotas no pērlītēm, šūt žabo un auduma ziedus, tas viss tika pārdots Gulbenes novada Senioru svētku laikā. Tika iestudēta arī teātra izrāde, kas pirmizrādi piedzīvoja 1.septembrī, iegūts finansiāls atbalsts no jauniešiem un viņu vecākiem. Projekta gaitā tika apmeklēts seminārs par mūžizglītību, kurā gūtas atziņas, ka cits mūsu vietā nedarīs, ir jādarbojas pašiem.

 

"Jauki, ka jauniešu vēlme darboties neapstājas!" atzīst I.Deigele.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Laila Medne jau nestrādā ne Mākslas skolā, ne Muzikas skolā - kāpēc ar viņu jāsazinās?Izskatās, ka JC vadītāja ir diezgan nezinoša.

pirms 9 gadiem, 2011.09.22 20:41

Vietējās ziņas