Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēlas pārdot dzīvokli pašvaldībai 8

Kāda persona piedāvā Tirzas pagasta pārvaldei par 1800 latiem iegādāties viņas nekustamo īpašumu, proti, divistabu dzīvokli.

Novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa finanšu komitejas sēdē deputātus informēja, ka dzīvokļa kopējā platība ir 52,6 kvadrātmetri. Dzīvoklis ir labā stāvoklī. Ir nomainīti logi un durvis.

 

Tirzas pagasta pārvaldes vadītājs Česlovs Barkovskis apstiprināja, ka dzīvoklis ir labā stāvoklī un tas ir labiekārtots. Viņš norādīja, ja šādā dzīvoklī tiek ielaists iedzīvotājs, kura maksātspēja ir zema, izveidosies parāds. Pagastam arī budžetā neesot paredzēta nauda šādiem darījumiem.

 

Deputāte Alda Alberte slavēja sava pagasta pārvaldes vadītāju Č.Barkovski, sakot, ka viņš saimnieko ļoti pārdomāti, un ja viņš domā, ka dzīvokli pagastam nevajag iegādāties, tad tas tā arī ir.
Deputāti lēma, ka pašvaldība dzīvokli neiegādāsies.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

dusmas

Nu vai ta pagastā nav vairs neviena dzērāja un pabalstu diedelētāja,kuri tikai valkājas pie soc.darbinieka un prasa jau gadiem.Sāciet dot viņiem arī dzīvokļus!

pirms 6 gadiem, 2013.03.25 08:58

vērtība

Baidos, ka šī dzīvokļa patiesā tirgus cena neatbilst prasītajai. Cilvēki bieži pārspīlē sava īpašuma vērtību.

pirms 6 gadiem, 2013.03.24 19:17

tam Jānis

Labrīt, Jāni! Par jumtu virs galvas ir jārūpējas katram pašam! Valsts uz sava rēķina parūpēties par miesās un garā vājajiem, mazgadīgajiem. Pārējiem jārūpējas par sevi katram pašam. Jau no jaunības gadiem, jo dzīve paiet ātri! Gribi labumu par velti? Par kādiem nopelniem, Jāni? Pagastam neviens ne ar ko nav jānodrošina! Kad vienreiz beigsies šī komunistu domāšana, ka kādam kāds ar kaut ko jānodrošina tāpat vien. Vecākiem jānodrošina bērni, bērniem savi bērni un, ja paliek pāri, arī vecāki u.t.t. Katram pašam jādomā par vecumdienām, katram pašam! Katram pašam jādomā par cik viņš pārdos savu darbu svešiniekam - par aliņu, vai lētāk. Katram pašam jādomā ko, kā un par cik viņš prot darīt. Labrīt, Jāni!

pirms 6 gadiem, 2013.03.24 19:14

Jānis

Vai tiešām pagastā ir tik labs stāvoklis, ka visi ir pilnīgi nodrošināti ar jumtu virs galvas?

pirms 6 gadiem, 2013.03.24 17:36

:)

Raksta autoru ziepēs. Tāds bezsakars sen nebija lasīts. Neko nesapratu. Ja fiziska persona pārdod NĪ, tad pašvaldībai jebkurā gadījumā ir pirmpirkuma tiesības. Lai īpašnieks liek sludinājumu, ka īpašums tiek pārdots, nevis traucē deputātus ar savu vilinošo piedāvājumu, no kura viņi nespēs atteikties:) Deputātiem tāpat par pirmpirkuma tiesībām būs jālemj tad, kad atradīsies pircējs.
Kas tas par briesmīgo iedzīvotāju, kurš taisīs parādus un visos dzīvokļa stūros? Tas būs patreizējā dzīvokļa īpašnieka īrnieks, ar visām no tā izrietošām sekām. Parādus piedzīs no īpašnieka. Tad jautājums, kāpēc tāds īrnieks tur tiek ielaists?
Un tam visam vēl pa vidu deputāte Alberte ar urravām pārvaldniekam. Traks var palikt no tāda cirka:)

pirms 6 gadiem, 2013.03.22 11:59

infantusfilius

Viss atstāsts izklausās pēc bērnudārza jaunākās grupiņas bērneļa stāsta par to, kas šodien notika bērnudārza vecākajā grupiņā.

pirms 6 gadiem, 2013.03.21 18:53

Vietējās ziņas