Vēlas pārņemt īpašumā 1

Gulbenes novada domes 19.janvāra sēdē deputāti vienojās lūgt Ministru kabinetu nodot pašvaldībai īpašumā bez atlīdzības Valsts meža dienestam piederošās bijušās Lejasciema mežniecības administratīvās telpas, kas atrodas Smilšu ielā 7. Telpas vajadzīgas pašvaldības funkciju veikšanai.

Gulbenes novada domes deputāts Jānis Naglis "Dzirkstelei" saka, ka pašvaldībai ir iespēja šīs Valsts meža dienesta telpas Lejasciemā pārņemt "no bilances uz bilanci".  

"Tai mājai ir malkas apkure, ir divas plašas telpas, ir klāt pievilkts internets. Tur var darboties mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi. Uz šīm telpām pat var pārcelt bibliotēku, ja nepieciešams. Var atrast pielietojumu. Ēkai ekspluatācijas gaitā izdevumu faktiski nav. Telpu sakārtošanai remontā ir ieguldīti gandrīz 34 000 latu," saka J.Naglis. Viņaprāt, tādu ēku būtu grēks nodot privatizācijai, ja tā itin labi noder pašvaldībai savu funkciju veikšanai.

 

J.Naglis agrāk strādājis par mežzini Lejasciemā un labi pārzina situāciju ar bijušās mežniecības telpām. Viņam arī pieder ideja par ēkas nodošanu pašvaldībai. Pašlaik J.Naglis strādā par apsardzības inženieri Ziemeļaustrumu virsmežniecībā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

urbis

Nu neredzu nekā slikta, ja arī nodod privatizācijai.

pirms 9 gadiem, 2012.01.23 13:29

Vietējās ziņas