Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēlas realizēt apjomīgu projektu

Gulbenes novada dome nolēma izstrādāt projektu par atbalsta pasākumu nodrošināšanu mūsu novada izglītības iestāžu bērniem un jauniešiem par kopējo summu 149 000 latu.

Projektu īstenošanas gaitā plānots nodrošināt praktisku mācību atbalstu jauniešiem ar mācīšanās problēmām un veicināt piemērotu izglītības un tālākizglītības piedāvājumu jauniešiem ar zemām pamatprasmēm, jauniešiem sociālās korekcijas izglītības iestādēs un jauniešiem ar funkcionāliem traucējumiem.  

Tas ir projektu konkurss, ko ir izsludinājusi Valsts izglītības attīstības aģentūra. Projektiem būs nodrošināts simtprocentīgs Eiropas Sociālā fonda finansējums.


Gulbenes novada dome plāno apgūt projektā paredzēto gandrīz maksimālo summu - 149 000 latu.
S.Daudziņa finanšu komitejas sēdē deputātiem skaidroja, ka projektā tiek plānots daudz un dažādas aktivitātes sociālā riska bērniem.

 

"Mācību iestādes vēlējās atsevišķi startēt šajā projektā, bet tad projektētāji kopā ar Izglītības, kultūras un sporta nodaļas darbiniekiem, vienojās, ka sniegsim kopā vienu apjomīgu projektu, kurā paredzētas dažādas aktivitātes visā novadā," norādīja S.Daudziņa.

 

Uz šo aktivitāti Valsts izglītības attīstības aģentūrā kopumā ir iesniegti 194 projektu iesniegumi. Tos aģentūra plāno izvērtēt līdz šī gada 29.augustam.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas