Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēlas sakārtot Blaumaņa ielu 12

Gulbenes novada dome ir nolēmusi startēt projektu konkursā, lai varētu sakārtot pilsētā Blaumaņa ielu. Par to "Dzirksteli" informē novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa.

Novada domes sēdē deputāti ideju par tranzītielas sakārtošanu atbalstīja.

 

"Mēs esam nolēmuši startēt un piedalīties projektu konkursā, bet tas nenozīmē, ka projekts noteikti tiks atbalstīts, jo šajā projektu konkursā ir ļoti liela konkurence, līdz ar to iespējas tikt atbalstītiem ir samērā nelielas, jo uz kvotu - nepilniem 10 miljoniem latu tiks pieļauts, ka viena projekta pieļaujamais finansējums var būt virs 2 miljoniem latu, un tad jau var rēķināt, ka tikai daži projekti tiks atbalstīti, bet tas jau nenozīmē, ka nav jāmēģina startēt. Vēl jau nav izsludināts pat iepirkums," stāsta S.Daudziņa un piebilst, ka pašreiz tiek precizēts tehniskais projekts.


S.Daudziņa norāda, ka virzīt sakārtošanai tieši Blaumaņa ielu lēma darba grupa, kurā bija pieaicināti kompetenti, ceļu jautājumus pārzinoši speciālisti no dažādām iestādēm - Ceļu satiksmes drošības direkcijas Gulbenes nodaļas, Latvijas valsts ceļu Gulbenes nodaļas, kā arī autoapmācības skolas.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

Burvīgie gulbenieši, atkal atradāt iemeslu izgāzt žulti.

pirms 8 gadiem, 2011.11.07 18:06

Varbūt labāk lai nesakārto? Jo var sanākt kā ar pārējām Gulbenes ielām, grūti izbraucami krustojumi, nevajadzīgi luksafori. Jeb vismaz nelaist pie projektēšanas to "antiņu'' kurš jau sacūkoja pusi pilsētas.

pirms 8 gadiem, 2011.11.07 17:58

Gulbis

Varēja atsaukt iedzīvotājiem atmiņā to tranzītielu sakārtošanai paredzēto finansējumu, kuru palaida garām, jo Domē visiem patīk saņemt algas, bet strādāt gan laikam nevienam negribas. Nu ko, lai saka - tā taču Gulbene.

pirms 8 gadiem, 2011.11.07 15:40

Stjopka

iela taču ir labā stāvoklī, tik daudz atejas pievadu mājām!

pirms 8 gadiem, 2011.11.07 15:07

kadru mainība

Viss ir atkarīgs, cik profesionāli uzrakstīs projektu un kā strādās domes lobijs. Ja projektu neapstiprina, no domes ārā. Lai nāk vietā profesionālāki.

pirms 8 gadiem, 2011.11.07 13:21

beidzot sāk domāt-bet li'dz šim bezjēdzigi izgrū'da naudu ielām ar dažiem desmitiem iedzi'votāju,

pirms 8 gadiem, 2011.11.07 12:36

taarps

tas ir tikai veelamajaa izteiksmee- VĒLAS :) ., bet gan jau nokavees terminjus, nebuus izstraadaats plaans , nu kaut kas jau nojuks, un attaisnojums buus kaut kur atrodams:) atvilktnees
Juris nepateica Annai , Anna savukaart bija slima...Peeteris svineeja garaazhai gadu un paliks , tikai: veelas starteet :)

pirms 8 gadiem, 2011.11.07 10:55

Varbūt arī tos pāris metrus Brīvības ielas pret infekciju nodaļu kaut kā varētu sakārtot ?

pirms 8 gadiem, 2011.11.07 09:12

Vietējās ziņas