Vēlas sasildīt vecu un vientuļu cilvēku sirdis

Ziemassvētki tradicionāli ir iejūtības un labdarības laiks, un arī pašvaldības aģentūrai “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” sadarbībā ar novada rokdarbniekiem un amatniekiem radās vēlme dot savu artavu, palīdzot novada vientuļajiem un vecajiem cilvēkiem.


“Labdarības akcijas “Sasildīsim kopā” idejas iniciatore ir mūsu projektu vadītāja (mazās un vidējās uzņēmējdarbības attīstībai) Līga Langrate, kura aicināja mūsu rokdarbniekus un amatniekus ziedot kaut ko no saviem darbiem, lai uz svētkiem varētu sasildīt novada veco, vientuļo un trūcīgo pensionāru sirdis. Un jāteic, ka atsaucība bija tiešām liela. Esam ļoti gandarīti, ka pirms Ziemassvētkiem atveram savas sirdis, darām labus darbus un sarūpējam svētku prieku un brīnumu citiem cilvēkiem,” saka aģentūras direktore Iveta Kovtuņenko.


Aģentūra pateicas Lidijai Grigorjevai, Dacei Tomasei, Leontīnei Rizgai, Laimonim Lapsam, Gundegai Kasparei, invalīdu biedrībai, Irēnai Jakovļevai, Jūsmai Kļaviņai, Inutai Elksnītei, Annai Jermacānei, Vēsmai Priedeslaipai, Indrai Dreimanei, Aijai Gaterei, Taļai Maistrukai, Lailai Ķiplokai un Ivetai Priedītei par atsaucību un vēlmi dalīties savos darbos. Akcijā saziedotie darbi tika nodoti Gulbenes novada sociālajam dienestam.


I.Kovtuņenko piebilst, ka līdzīgu akciju plānots organizēt arī nākamajā gadā, un viņa cer, ka tā iegūs vēl lielāku atsaucību un tajā iesaistīsies vēl vairāk mūsu novada cilvēku, kas vēlēsies palīdzēt tiem, kam tas ir visvairāk nepieciešams.


Atzinīgi un pozitīvi aģentūras ideju par šīs akcijas organizēšanu vērtē sociālā dienesta vadītājs Jānis Antaņevičs.


“Mēs vairāk nekā 20 gadus dzīvojam brīvā valstī un 14 gadus dzīvojam 21.gadsimtā, protams, skumji, ka ir cilvēku kategorijas, kas dzīvo trūcīgi, bet ir prieks, ka mēs neaizmirstam savus līdzcilvēkus, ka viņus neaizmirst mūsu amatnieki un ar saviem, pašu rokām gatavotiem darbiem priecē un silda viņu sirdis,” saka J.Antaņevičs.


Viņš piebilst, ka novadā ir apzināti 48 cilvēki, kas ir veci, vientuļi un kuru ienākumi uz ģimenes locekli ir 142 eiro. Tieši viņi saņems akcijā sarūpētās siltās zeķes, cimdus, čības, kā arī saldumus svētku priekam. Dāvaniņas tiks nogādātas līdz Ziemassvētkiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas