Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēlas veidot Dienas centru 1

Nodarbinātības valsts aģentūra ir izsludinājusi atklātu projektu konkursu sociālo pakalpojumu īstenošanai, kurā ir iespēja piedalīties pašvaldībai. Par to informē aģentūras Gulbenes filiāles vadītājs Vladimirs Lituņenko.

Gulbenes novada domes Attīstības un īpašumu nodaļas vadītāja Saulcerīte Indričeva stāsta, ka šodien, 7.jūnijā, Gulbenes novada domē notiek seminārs par projekta iesnieguma sagatavošanu, kurā piedalās viņas vadītās nodaļas speciālisti, kā arī sociālie darbinieki, kuriem ir šī ideja - projekta gaitā izveidot Dienas centru.

 

"Tā būtu vieta, kur pulcēties, piemēram, pensionāriem, invalīdiem un citiem uz kopējām aktivitātēm, jo šādas vietas mums nav," saka S.Indričeva un piebilst, ka vairāk par šo ieceri varētu pastāstīt pēc semināra.

Gan S.Indričeva, gan V.Lituņenko uzsver, ka projekta piedalīties ir izdevīgi, jo projektā nebūs jāiegulda līdzfinansējums. Projekta īstenošanas izmaksas 100 procentu apmērā segs Eiropas Sociālā fonds. Viena projekta īstenošanai var piešķirt finansējumu ne vairāk kā 100 000 latu.

Aģentūras Eiropas Sociālā fonda departamenta projektu atbalsta nodaļas projektu vadītāja Baiba Jakovļeva skaidro, ka projektos ieplānotajiem sociālajiem pakalpojumiem jāsekmē dzīves kvalitāte dažādām sociāli neaizsargātākajām iedzīvotāju grupām - cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, daudzbērnu un nepilnajām ģimenēm, bērnu ar invaliditāti vecākiem un slimu ģimenes locekļu aprūpētājiem, pensionāriem, bezpajumtniekiem, no vardarbības cietušiem un citiem.


Kopumā projektu īstenošanai ir pieejami vairāk nekā pieci miljoni latu. Katram plānošanas reģionam ir piešķirts noteikts finansējuma apjoms jeb kvota un Vidzemei tā ir vismazākā - nepilni 700 000 latu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

?

Vai tad Nevalstiskie pie pils nepilda šādas funkcijas?Tur notiek dažādi pasākumi.

pirms 8 gadiem, 2011.06.07 22:00

Vietējās ziņas