Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēlas veidot jaunu sociālo māju 1

Šodien, 21.jūnijā, pulksten 10.00 Gulbenes novada domes deputāti pulcēsies uz tautsaimniecības komitejas sēdi, kurā plānots izskatīt 27 jautājumus. Galīgie lēmumi tajos tiks pieņemti divās gaidāmajās domes sēdēs, kas plānotas 22. un 30.jūnijā.

Izlemšanas stadijā nonāks jautājums par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu Lizuma “Avotos” un pieguļošajos zemes īpašumos, kur iecerēts būvēt kokskaidu granulu ražotni. Lokālplānojums nepieciešams grozījumu veikšanai teritorijas plānojumā.

Dienaskārtībā būs arī jautājums par jaunas sociālās mājas izveidi novadā, par vairāku ceļa posmu iespējamo sakārtošanu ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu, par tūrisma tehniskās aktivitāšu trases izveidi Lejasciemā, kā arī par nekustamā īpašuma iegādi.

Pulksten 15.00 šodien plānota izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde, kurā izskatīs piecus jautājumus. Tostarp diskutēs par kārtējo pretendentu balvai “Gulbenes novada Gods”. Paredzēts arī Lizuma vidusskolas un kultūras nama apmeklējums.

22.jūnijā pulksten 8.30 novada domes sēdē tiks skatīti 10 jautājumi, tostarp paredzēts ievēlēt novada bāriņtiesas priekšsēdētāju un vietnieku. Pēc tam pulksten 9.00 notiks finanšu komitejas sēde, kurā skatīs 17 jautājumus, tostarp par mēnešalgas noteikšanu pašvaldības iestāžu vadītājiem. Visas novada domes sēdes un komiteju sēdes ir atklātas un tajās tiesīgs piedalīties ikviens interesents.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Nu jau gan

Tā arī nekļuva skaidrs par to sociālo māju. Kur tad to vēlas veidot? Varbūt rakstam tomēr vajadzēja dot citu nosaukumu, kas atbilstu tā saturam.

pirms 4 gadiem, 2016.06.21 23:05

Vietējās ziņas