Vēlēšanas: izlozē deputātu kandidātu sarakstu secību 13

Gulbenes novada Vēlēšanu komisijas sēdes, kas notika 25.aprīlī, darba kārtībā bija tikai viens jautājums – izlozēt iesniegto deputātu kandidātu sarakstu secību, kādā vēlēšanu iecirkņu komisijas komplektēs vēlēšanu zīmes izsniegšanai vēlētājiem.

“Ja domes vēlēšanām ir reģistrēti divi vai vairāk saraksti, tad tiek organizēta vēlēšanu zīmju secības izloze. Vēlēšanu zīmes tiek sakārtotas izlozes noteiktajā secībā, taču netiek numurētas,” informēja novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Vita Kravale.

Izloze notika tādā secībā, kādā tika iesniegti deputātu kandidātu saraksti: partija “No sirds Latvijai” (17.aprīlī), politisko partiju apvienība “Zaļo un zemnieku savienība” (20.aprīlī), partija “Reģionu alianse” (21.aprīlī) un partija “Vienotība” (22.aprīlī).


Sarakstu pārstāvji paziņoja, kādu numuru sarakstu secībai ir izlozējuši. Pirmā saraksta iesniedzēja Larisa Cīrule (NSL) izvilka ceturto numuru, Saulcerīte Indričeva (ZZS) – trešo numuru, Valtis Krauklis (RA) – pirmo numuru un Andis Caunītis (V) – otro numuru.


Vēlēšanu zīmju kārtībai ir vairāk psiholoģiska nozīme, jo vēlētāji pirmo ieraudzīs “Reģionu alianses” deputātu kandidātu sarakstu, bet pēdējo - “No sirds Latvijai”.


Pašlaik tiek pārbaudīta sarakstu deputātu kandidātu atbilstība likuma prasībām. Satversmes aizsardzības biroja Totalitārisma seku dokumentēšanas centrā tiek noskaidrots, vai kāds no deputātu kandidātiem savulaik nav bijis Valsts drošības komitejas štata darbinieks. Atzinums jau ir saņemts par saraksta “No sirds Latvijai” kandidātiem, bet pārējiem to vēl gaida.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

jānis

fotogrāfam atkal Gludeklis ar 3mp kameru, apsveicam.

pirms 4 gadiem, 2017.04.25 16:33

AMK.

Drausmas atkal Gulbene kàrtejo reizi nekà nebùs ,vieni pi... nav jégas pat iet balsot vai tieśàm citu cilvèku nav tikai šitie stagnáti vemt gribàs un atkal bùsim lielàkà bedre cik żèl!!!!

pirms 4 gadiem, 2017.04.25 21:57

rasa

Kas liedza Jums AMK veidot savu sarakstu? Būtu pašam prieks un citiem par ko balsot!

pirms 4 gadiem, 2017.04.26 07:37

Ass

Nekas jau nemainīsies priekš parastās tautas-vecās mordas vai jaunas,kā tiks pie siles ,tā tik tālāk štukos,ko un kā vairāk nokāst no tautas ,lai paši varētu dzīvot zaļi,''pieredzes bagātie''kolēģi tak pratīs padomu dot!Nāks ziema,atkal radīsies domei spiedīgi un nepārvarami apstākļi ,lai paceltu cenas apkurei un visam pārējam pēc saviem ieskatiem!

pirms 4 gadiem, 2017.04.26 12:21

saraksti, kas izraisa vemšanu

Nē, nu, par partiju, kura dod patvērumu komjaunatnei ar 50 gadu stāžu, noteikti, nē. Lai gan visi viena koka augļi. Laikam nepiedalīsimies. Vismaz varēs apelēt pie tā, ka neesi piedalījies murgu ievēlēšanā. Vispār nav pat par ko balsot, pat ja gribētu. Nākamie 4 gadi gulbenei a priori tādi paši - Eiropas naudas pēdējais apguves posms, sociopāti grābs, ko varēs, jo pēc tam ES naudas nebūs, tad acīmredzot biedri no apvienoto kampēju partijām rakstīs petīciju pļūtinam, lai uzņem otrā savienībā vai bēgs uz gērnsiju un floridu? No otras puses labi, ka nav cilvēku no malas. Pie visām problēmām varēs vainot tos pašus creatīnus. Lai šiverē mazākuma un lions.rotary.mason ievēlētie komsorgi un komisāri. Nu, bet ne ar manu palīdzību, protams. Viņu ievēlēšanai nāksies mobilizēt radus, paziņas, dēles un citus parazītus.

pirms 4 gadiem, 2017.04.26 12:29

Acs

Valdība ir tautas spogulis. Par Gulbeni - precīzi. Tiktāl nu mēs esam aizdzīvojušies... Pat optimistam zūd "rozā maliņa" pie apvāršņa. Izglības un kompeteces totāls deficīts Gulbenē nu ir kā uz delnas redzams. Varu pateikt, kādēļ tā. Cēlonis ir indivīda domāšana īstermiņā, proti, ka tik šodien ko dabūt sev. Tā ir gulbeniešu (ar dažiem izņēmumiem) raksturīgākā īpašība. Diemžēl. Un ko nu? Turpināsim vainu meklēt tikai citos vai pameklēsim to arī savā "dārziņā", lai vismaz bērniem nevajadzētu staigāt pa mūsu grābekļiem? Skarbi? Bet tā ir vienīgā izeja nākotnes labā!

pirms 4 gadiem, 2017.04.26 16:34

Vija

Diemžēl vietējā pašvaldība ir piemirsusi, ka tērē valsts līdzekļus, tas ir nodokļu maksātāju naudiņu. Nebūs nodokļu maksātāju, nebūs šiem ēdājiem, ko saņemt. Es ieteiktu sākt cienīt tautu, nevis ignorēt.

pirms 4 gadiem, 2017.04.26 19:25

oļa

Es ieteiktu tautai, beidzot, sākt cienīt pašai sevi!

pirms 4 gadiem, 2017.04.30 10:36

Tā,lūk!

Interesanti skatīt foto,kur lielākais un vienīgais Anda Caunīša aprējējs valts kraukļevičs sēž blakām un
nevainīgi kaļ jaunus plānus.

pirms 4 gadiem, 2017.04.26 22:55

Jurka

Neviens viņu neaprej. Cilvēks pats sevi bezskaunīgi gremdē. Tur nav jācenšas ne V.K. ne kādam citam

pirms 4 gadiem, 2017.04.27 08:01

tak,vot!

Jurka(v.k.)!Laiks būtu tomēr sākt no sevis,bet tu esi pieradis,darot citam pāri,uzlabo savas sajūtas.

pirms 4 gadiem, 2017.04.27 10:16

Vietējās ziņas