Garīdzniekus uztrauc: šodien ģimene ir apdraudēta 4

Ar dievkalpojumiem kristīgajās draudzēs šodien Gulbenē sākās Ģimenes dienas pasākumi. Katoļu draudzes priesteris Vjačeslavs Bogdanovs, baznīcā uzrunājot apmēram pusotru tūkstoti cilvēku, atzina, ka mūsdienu pasaulē ģimene diemžēl ir apdraudēta. „Par cilvēku, kuram Dievs ir devis žēlastību dzīvot šajā pasaulē, mēs katrs izveidojamies ģimenē, sabiedrībā," uzsvēra garīdznieks un bilda, ka atcerēties par savu ģimeni, vecākiem, cienīt tos pienākas gan ticīgajiem, gan neticīgajiem. V.Bogdanovs mudināja šodien visus kristiešus Mātes dienā aizlūgt par savu vistuvāko cilvēku, par dzīvības devēju. Vairāk foto šeit.

Pēc dievkalpojumiem kristieši no saviem draudžu namiem dzīvespriecīgā gājienā devās uz pilsētas centru, kur skanēja Dieva vārds, uzstājās garīdznieki, skanēja kristīgā mūzika pašu draudžu locekļu izpildījumā.

 

Pasākumu vadīja un kopā dziedāja kristiešu ģimenes pārstāvji, tēvs un meita Aivars un Sāra Oši. Ar dziesmu visus sveica arī baptistu mācītājs Mihails Voronovs.

 

Luterāņu mācītājs Ilgvars Matīss runāja par dzīvības svētumu, aicināja nepieļaut abortus. Viņš sacīja, ka draudzes ir gatavas palīdzēt grūtībās nonākušām sievietēm, kuras ir neziņā, vai turpināt grūtniecību. Mācītājs kopā ar klātesošajiem aizlūdza par visām mātēm un tēviem.

 

Pasākumā uzstātās ar kristīgo draudžu „Atvērtās debesis" un „"Jaunā paaudze" pārstāvji.

 

Pievieno komentāru

Komentāri 4

es neuskatu ka par to būtu jārunā ģimenes svētkos. un ir dažādas situācijas. jā un nejau dievs var palīdzēt nedzert. ja pašam nebūs prāta. vienā dienā kāpsi lasīsi sprediķi nākošā būsi piedzēries. tad kāda tam jēga ja pašam nav prāta.

pirms 7 gadiem, 2013.05.13 09:56

Kāpēwc tāda reakcija? Vai tāpēc, ka tika runāts par abortu kā noziegumu pret cilvēku?

pirms 7 gadiem, 2013.05.13 09:46

cilvēks

Aizlūgt par ģimeni sektantisms?Nu piedodiet to var uzrakstīt tikai šausmonis!

pirms 7 gadiem, 2013.05.13 09:14

tas bij vienkārši drausmīgs pasākums,kā sektantu.

pirms 7 gadiem, 2013.05.13 08:31

VĒLĒŠANAS 2017