Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Velsieši atzinīgi vērtē sadarbību ar novada pašvaldību

Uz Nītas un Porttalbotas pašvaldību Velsā, Lielbritānijā, no 8. līdz 12.februārim devās Gulbenes novada pārstāvji, lai piedalītos pēdējā starptautiskajā projekta “Globālās izglītības sabiedrības veidošana” partneru sanāksmē. Par to Gulbenes novada pašvaldības mājaslapā informē novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica.

Gulbenes novada domes Attīstības un projektu nodaļas projektu vadītāja Daiga Muktupāvela stāsta, ka vizīte Velsā noritēja divos etapos, kuros kopā ar partneriem no Velsas un Katalonijas izvērtēja projekta rezultātus.

"Katrs partneris sniedza atskatu uz veiktajām aktivitātēm, kā arī runājām par atskaišu sagatavošanu un projekta auditu. Otrajā etapā  iepazināmies ar Velsas izglītības iestāžu darbību. Apmeklējām divas vispārizglītojošās skolas. Vienā no tām redzējām, kā notiek gatavošanās ikgadējam nacionālajam festivālam. Koledžā ar profesionālās izglītības ievirzi varējām iepazīties ar projekta rezultātiem. Koledžas skolēni pamatskolas skolēniem pasniedza meistarklases, piemēram, ēst gatavošanā. Degustējām skolēnu sagatavotās maizītes, klausījāmies stāstus par to, kā viņiem veicies,” stāsta D.Muktupāvela.

D.Muktupāvela izteica gandarījumu par tikšanos ar Nītas un Porttalbotas pašvaldības mēru, kad tika pārrunāta projektā gūtā pieredze un turpmākā sadarbība.

Gan Nītas un Porttalbotas pašvaldība, gan La Selvas pašvaldība (Katalonija, Spānija) atzinīgi novērtēja sadarbību ar Gulbenes novada domi – mūsu speciālistu darba stilu un atbildīgo attieksmi. Tika izteikta vēlme arī turpmāk sadarboties kopīgos projektos.

G.Krevica informē, ka novada dome sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību 16.martā Gulbenē organizēs sabiedrības forumu/projekta noslēguma konferenci, kurā runās par pašvaldības lomu globālajā pasaulē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas