Ventspils gotiņa viesojas arī Gulbene 2

Šogad Ventspils jau otro reizi uzņems pasaulē populārāko mākslas un mecenātisma projektu „Govju parāde Ventspils 2012", kura atklāšana notiks 30.jūnijā pulksten 12:00 Ventspils Ostas ielas promenādē. Par to informē Komunikācijas konsultante Linda Anaite.

Viņa stāsta, ka, lai informētu iedzīvotājus un aicinātu uz "Govju parādi Ventspils 2012", viena no mākslinieku apgleznotajām gotiņām ir devusies ceļojumā pa Baltiju, viesojoties Latvijas, Lietuvas un Igaunijas pilsētās un apmeklējot interesantākās vietas to apkārtnē. 10.jūnijā gotiņa viesojās arī Gulbenē.  

"Ceļojumā ir devusies zaļā "Tautas govs", kuras veidošanā varēs piedalīties visi „Govju parādes Ventspils 2012" atklāšanas pasākuma dalībnieki. Ceļojuma laikā ikvienam ir iespēja nofotografēties ar gotiņu, uzzināt par „Govju parādi Ventspils 2012" un piedalīties konkursos, iegūstot gardas balvas," norāda L.Anaite.

 

Gotiņas gaitām var sekot sociālajā vietnē www.twitter.com/@Gotina_brivsoli.

 

Gotiņa jau ir apmeklējusi Liepāju, Kuldīgu, Talsus, Jelgavu, Bausku un Palangu (Lietuva), kā arī viesojusies pie zilajām govīm Jūrkalnē, pabijusi pie Ventas rumbas, Aizputes pilsdrupās, Sabiles Vīna kalnā, pie Baltijas jūras Engurē un daudzās citās interesantās un vēsturiskās vietās. Gotiņa apmeklēja arī Latgali un Vidzemi, kā arī ciemojās kaimiņvalstī Igaunijā. Gotiņa vakar, 15.jūnijā, atgriezās savās mājās Ventspilī.

 

Pirms desmit gadiem, 2002.gada vasarā, Ventspils kļuva par pirmo pilsētu Austrumeiropā, kurā norisinājās starptautiski atzītais mākslas un mecenātisma projekts. Šogad, 10 gadus pēc pirmās Govju parādes, Ventspils pilsēta gotiņu apgleznošanā iesaistījusi ne vien atzītus māksliniekus, bet arī ikvienu Latvijas iedzīvotāju.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vietējās ziņas