Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vērtē pretendentu piedāvājumu ceļu pārbūvei

Iepirkuma rezultātā Gulbenes novada dome noslēgusi līgumu ar SIA “Ceļu komforts” par būvuzraudzību četru ceļu posmu pārbūvei: Lejasciema pagastā - "Mulcupes - Grimnauži", Stāmerienas pagastā - "Priednieki - Āboliņ - Staubernieki", Jaungulbenes pagastā - "Silalauzas - Kalniņi" un Tirzas pagastā - "Krimi - Alsupes". Par to informē Gulbenes novada pašvaldības mājaslapa.

Kopējā līgumcena ir 6800 eiro, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli. Saskaņā ar līguma nosacījumiem izpildītājs darbu sāk 14 dienas pirms būvdarbiem.

Gulbenes novada domes izsludinātajā iepirkumā par ceļu pārbūvi piedāvājumu iesniegšanas termiņš jau beidzies. Iepirkuma komisija turpina izvērtēt pretendentu iesniegtos dokumentus, lai pieņemtu lēmumu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas