Vērtēs pagastus 4

Gulbenes novada dome sadarbībā ar pilsētas un pagastu pārvaldēm organizē konkursu „Attīstība, vide, sakoptība Gulbenes novadā 2012".

Novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa norāda, ka par konkursa starp pārvaldēm organizēšanu esot spriests jau pirmajā gadā, kad tika izveidots novads, taču daudzu citu organizatorisko pasākumu dēļ toreiz tas netika paveikts. "Organizēt konkursu šogad rosināja tautsaimniecības komiteja. Priekšlikumam aktīvi atsaucās arī novada domes nodaļu vadītāji. Ar šo konkursu vēlamies mudināt pārvaldes parādīt paveikto, nākotnes iestrādnes un atšķirīgo," saka S.Daudziņa.


Konkursa devīze būs "Sakārtota vide - pamats novada attīstībai". Konkursā tiks vērtētas Gulbenes novada pagastu pārvaldes, to teritorijā esošās iestādes, uzņēmumi un iedzīvotāju, uzņēmumu un pašvaldības īpašumā esošais dzīvojamais fonds. Konkursa mērķis ir veicināt novada teritorijas attīstību, motivēt novada iedzīvotājus būt atbildīgiem par sava īpašuma sakārtošanu, attīstīt vēlmi savstarpējai sadarbībai un novada iepazīšanai, popularizēt Gulbenes novadu kā dzīvesvietu labi sakārtotā un sakoptā vidē, novērtēt Gulbenes novada iedzīvotāju ieguldījumu novada attīstībā un novērtēt pārvalžu teritoriju attīstību.

 

Izvērtējamos objektus konkursam pieteiks pārvaldes. Tos vērtēs novada domes izveidota komisija, kuras sastāvā būs Sarmīte Krišāne (komisijas priekšsēdētāja), Saulcerīte Indričeva, Alvils Pētersons, Arnis Šķēls, Guna Švika (komisijas locekļi), Marta Mikolaja (komisijas sekretāre). Komisija uz pagastiem dosies no 31.jūlija līdz 15.augustam. Kā pirmie tiks apskatīti Daukstu un Galgauskas pagasts, bet pēdējie - Litenes un Stāmerienas pagasts.

 

Konkursa rezultāti tiks apkopoti līdz 11.septembrim. Pārvaldes tiks vērtētas vairākās nominācijās: "Iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks", "Izglītība kā cilvēkresursu attīstītājs", "Sporta aktivitātes un attīstība", "Kultūrvides attīstība", "Labāk uzturētie ceļi", "Uzņēmējdarbības attīstības teritorija". Tiks vērtēta arī teritorijas sakoptība. Katras nominācijas ieguvējs saņems novada domes pateicību un piemiņas balvu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

x

pilnīgi bezjēdzīgs pasākums- tiko bija novada svētki. Pietiek ar vienu labu pasākumu. Nu jā, bet dažām tā neliekas....

pirms 8 gadiem, 2012.07.29 12:52

Domes darbinieks 1

Pirmā vieta noteikti Burtnieku pagastam...

pirms 8 gadiem, 2012.07.28 17:19

:)

Pirmā vieta noteikti būs Daukstu pagastam. Grozies kā gribi!

pirms 8 gadiem, 2012.07.28 10:38

Sh

Noiets etaps... Kur inovācijas? Tikai tusiņu noslēgumā neaizmirst!

pirms 8 gadiem, 2012.07.28 00:58

Vietējās ziņas