Vērtēšanai nodos novada mājaslapas dizainu

Novada pašvaldībai top jauns mājaslapas dizains. Ikvienam to būs iespēja novērtēt pēc 8.maija. Šāda informācija publiski izskanēja vienā no komiteju sēdēm.

Arī pašvaldības vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Kalmane “Dzirkstelei” apstiprina: “Pilnīgi jauna mājaslapa netiek veidota, bet notiek esošās uzlabošana - dizaina maiņa (pielāgota Gulbenes novada vizuālajai identitātei) un funkcionalitātes uzlabošana (ērti lietojama mobilajās ierīcēs un citas nianses). 8.maijs ir plānotais datums, kad darbiem vajadzētu būt pabeigtiem. Iepirkums šajā gadījumā nebija nepieciešams. Veicām tirgus izpēti, rezultātā pasūtījuma izpildīšana uzticēta SIA “Lirian”.”

Pašvaldības Iepirkumu nodaļā “Dzirkstele” uzzināja, ka tirgus izpēti veikuši sabiedrisko attiecību speciālisti. SIA “Lirian” pasūtījumu veic par 5960 eiro līgumcenu bez PVN.

Saskaņā ar “Lursoft” datiem SIA “Lirian” ir pirms deviņiem gadiem Rīgā dibināta firma, kuras pamatkapitālā ir 9900 eiro un kuras darbības veids ir interneta portālu darbība, kā arī kosmētikas un tualetes piederumu mazumtirdzniecība specializētajos veikalos. Pagājušajā gadā nodokļos valsts budžetā uzņēmums ir iemaksājis 2890 eiro. Nav norādīta informācija par darbinieku skaitu uzņēmumā. SIA “Lirian” īpašnieks un valdes loceklis ar tiesībām pārstāvēt atsevišķi ir 31 gadu vecais Linards Lazdiņš.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas