Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisija klātienē nepieņem arī Gulbenē 3

Sakarā ar vīrusa COVID-19 pieaugošo izplatību Latvijas teritorijā līdz 13.novembrim Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisija (VDEĀVK) pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē visās VDEĀVK nodaļās, arī Gulbenē. Par to informē VDEĀVK Administratīvās nodaļas vecākā eksperte Dace Melbārde.

Viņa stāsta, ka dokumentus invaliditātes ekspertīzei var iesniegt attālināti: portāla “Latvija.lv” pakalpojumā “Iesniegums VDEĀVK par invaliditātes ekspertīzes veikšanu”; sūtot pasta sūtījumā VDEĀVK Gulbenes nodaļai Ozolu ielā 2a, Gulbenē, LV-4401; ar drošu elektronisko parakstu sūtot uz e-pastu “vdeavk@vdeavk.gov.lv”.

Atkārtotai invaliditātes apliecībai iespējams pieteikties portāla “Latvija.lv” pakalpojumā “Atkārtota invalīda apliecības izsniegšana” vai iesniegumu papīra dokumenta formā nosūtot pasta sūtījumā, vai iesniegumu ar drošu elektronisko parakstu sūtot uz e-pastu “vdeavk@vdeavk.gov.lv”.

“Ekspertīzes lēmumi un invaliditātes apliecības klientiem tiks sūtīti pa pastu. Informāciju par pakalpojumiem var saņemt, rakstot uz e-pastu “vdeavk@vdeavk.gov.lv” vai zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni 80205009.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Pakalpojuma kvalitāte

Klātienes pieņemšanas nenotiek. Tātad nav jaruna ar klientiem, vairāk darba var veltīt dokumentācijas izskatīšanai un sagatavošanai. Kāds lūdzu man paskaidrojiet, kādēļ tad invaliditātes ekspertīzes veikšana un dokumentācijas sagatavošana šobrīd aizņem vairāk laikā, nekā tad, kad bija klātienes pieņemšanas?

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.20 12:56

ussr

nu man problemu nav bijis-līdz noteiktajam datumam nokārto laicīgi vajadzīgo un apm. mēneša laikā izskata un piešķir grupu

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.20 18:01

Ance

Tas ir atkārtoti. Bet pirmo reizi to kārtojot,vari palikt vēl slimāks kā esi. Vairāk kā pusgads,un nekādas skaidrības. Sūta tik papīrus šurpu turpu,galarezultātā cietējs cilvēks. Pat nav vairs kur nobildēties. Lai dabūtu invalīdu kartiņu. Stulbums.

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.21 21:04

Vietējās ziņas