VID aicina apmeklēt bezmaksas semināru par izmaiņām nodokļu reformā

Lai skaidrotu, kā šogad spēkā stājušās izmaiņas dažādos nodokļu normatīvajos aktos ietekmē dažādas iedzīvotāju grupas, arī šā gada februārī Valsts ieņēmumu dienests aicina ikvienu interesentu apmeklēt bezmaksas semināru “Aktualitātes nodokļu normatīvajos aktos no 2018.gada”, informē VID sabiedrisko attiecību daļas speciāliste Evita Teice-Mamaja.

Gulbenē (Ābeļu ielā 2) VID bezmaksas seminārs notiks 1.februārī no pulksten 11.00 līdz 13.00.

"Konkrēta informācija par semināru norises vietām un laikiem, kā arī iespēja tiem pieteikties elektroniski pieejama VID tīmekļa vietnes sadaļā “Aktualitātes/Notikumi”. Turpat pieejami arī semināru materiāli, ar kuriem iespējams iepazīties vēl pirms semināra un klātienē uzdot jau konkrētus jautājumus. VID tīmekļa vietnē pieejama arī atsevišķa sadaļa privātpersonām un uzņēmējiem “Kā mani ietekmēs nodokļu reforma?”, bet sadaļā “Aktualitātes/VID semināru materiāli” - līdz šim jau notikušo semināru prezentācijas un video ieraksti. Aktuālā informācija par izmaiņām nodokļu reformas ietvaros, kā arī atbildes uz biežāk uzdotajiem iedzīvotāju jautājumiem tiek publicētas arī VID Facebook profilā," skaidro E.Teice-Mamaja.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā iedzīvotāji var zvanīt uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000, vērsties ikvienā VID klientu apkalpošanas centrā, vai arī uzdot jautājumus rakstiski VID tīmekļvietnes sadaļā Kontakti.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas