VID organizē semināru par uzņēmumu ienākuma nodokļa deklarācijas aizpildīšanu

No šī gada Latvijā ir spēkā nodokļu reforma, kas nesusi būtiskas izmaiņas arī uzņēmumu ienākuma nodokļa (UIN) maksātājiem. Lai atgādinātu par izmaiņām un sniegtu atbildes uz uzņēmēju jautājumiem, Valsts ieņēmumu dienests turpina organizēt bezmaksas seminārus dažādās Latvijas pilsētās, informē VID Sabiedrisko attiecību daļa.

Reformas ietvaros mainījusies gan UIN deklarācijas aizpildīšanas, gan tās iesniegšanas kārtība. Pirmā UIN deklarācija jāiesniedz līdz šā gada 20.jūlijam. Lai uzzinātu, kā korekti deklarāciju aizpildīt, jūnijā un jūlijā aicinām apmeklēt VID bezmaksas seminārus. Gulbenē tas notiks 12.jūlijā pulksten 10.00 Gulbenē, Ābeļu ielā 2, 3.stāva zālē.

Semināriem var pieteikties elektroniski VID tīmekļa vietnes sadaļā Aktualitātes/Notikumi. Savukārt VID tīmekļa vietnes sadaļā privātpersonām un uzņēmējiem “Kā mani ietekmēs nodokļu reforma?” pieejami semināru materiāli. Ar tiem iespējams iepazīties vēl pirms semināra un klātienē uzdot jau konkrētus interesējošos jautājumus.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām iedzīvotājus zvanīt uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000, vērsties ikvienā VID klientu apkalpošanas centrā vai arī uzdot jautājumus rakstiski VID tīmekļa vietnē sadaļā Kontakti.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas