Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

VID: palīdzēs aizpildīt deklarācijas

Valsts ieņēmumu dienests šogad ir uzsācis jaunu akciju - e-busiņa tūri Latvijas pašvaldībās pēc noteikta grafika. 21. un 22.martā dienesta e-busiņš būs pieejams Gulbenes novada domē Ābeļu ielā 2.

Šajās dienās novada domes 100.kabinetā nodokļu maksātājiem (fiziskajām personām) tiks sniegta palīdzība gada ienākumu deklarācijas aizpildīšanā un iesniegšanā elektroniskajā deklarēšanas sistēmā. Nodokļu maksātāji tiek aicināti būt aktīviem un izmantot šo iespēju. Valsts ieņēmumu dienestā Gulbenes nodaļā “Dzirkstele” uzzināja, ka fiziskās personas ienākumu deklarāciju līdzīgi kā iepriekš var aizpildīt un iesniegt arī uz vietas nodaļā. Nodaļas darbinieki ir gatavi arī tur sniegt palīdzību.

Gada ienākumu deklarācija par 2015.gadā gūtajiem ienākumiem Valsts ieņēmumu dienestā jāiesniedz ar 1.martu. Arī papīra formātā gada ienākumu deklarācija par 2015.gadu iesniedzama ar 1.martu. Tiem iedzīvotājiem, kuri 2015.gadā ir veikuši saimniecisko darbību, gada ienākumu deklarācija par 2015.gadā gūtajiem ienākumiem obligāti jāiesniedz no šā gada 1.marta līdz 1.jūnijam.

Fiziskās personas, kuras neveic nekāda veida saimniecisko darbību un brīvprātīgi vēlas iesniegt gada ienākumu deklarāciju par 2015.gadu, lai saņemtu atpakaļ pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli par attaisnotajiem izdevumiem, var to izdarīt no 2016.gada 1.marta līdz pat 2019.gada 17.jūnijam.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas