Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

VID piedāvā dzīvokļus 5

Valsts ieņēmumu dienests (VID) piedāvā pašvaldībai pārņemt īpašumā divus nelabiekārtotus dzīvokļus Gulbenē, kas atrodas Dzelzceļa un Brīvības ielā.

Deputātu grupa, apspriežoties tautsaimniecības komitejas sēdē 19.oktobrī, nerada motivāciju šo dzīvokļu pārņemšanai. Galīgais lēmums būs jāpieņem 27.oktobra novada domes sēdē.

Dzīvokļi ir sliktā stāvoklī - tas bija galvenais arguments. Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Gints Āboliņš informēja deputātus, ka pilsētā šobrīd ir 13 brīvi pašvaldības dzīvokļi, no tiem 6 – dzīvošanai nederīgā stāvoklī. Līdz ar to neesot vajadzības pārņemt vēl tādus dzīvokļus, kuros arī būtu jāiegulda pietiekami daudz līdzekļu.

Novada domes Juridiski administratīvās nodaļas vadītāja Vita Kravale klāstīja, ka VID pārziņā nonākušie divi Gulbenes dzīvokļi ir tā saucamā bezsaimnieka manta, uz kuru nav pieteikušies mantinieki. Uz abiem dzīvokļiem bijušas pieteiktas kreditoru prasības sakarā ar komunālo maksājumu parādiem. Tā kā dzīvokļus neviens nevēlas mantot, arī parādus nav kas samaksā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

pele

Kur tad ir tie pašvaldības brīvie dzīvokļi?Kad gribi apmaiņā pret dzīvokli pagastā iegūt dzīvokli Gulbenē,tad atbilde-brīvu dzīvokļu nav.

pirms 3 gadiem, 2016.10.28 18:58

pelei

Kāds pilsētai sakars ar pagasta dzīvokli? Mainies savā pagastā cik tīk...gribi uz pilsētu- pērc!

pirms 3 gadiem, 2016.10.29 08:27

vilis

It kā jau tagad novads ir kā viens vesels un nevajadzētu būt nekāda nodalijuma - pilsēta vai pagasts !!!

pirms 3 gadiem, 2016.10.29 12:06

dzīvoklis

Ar privāto dzīvokli dari ko vien gribi-maini, pārdod, dāvini...nepin iekšā pašvaldību

pirms 3 gadiem, 2016.10.29 13:03

Vietējās ziņas