VID reģionos rīkos seminārus par gada ienākumu deklarācijām 1

Valsts ieņēmumu dienests (VID) šā gada februārī rīkos seminārus reģionos par to, kāpēc šogad ir īpaši svarīgi iesniegt gada ienākumu deklarāciju, informē aģentūru Leta.

Gulbenē seminārs notiks 27.februārī pulksten 11.00 Gulbenes novada pašvaldības zālē (Ābeļu ielā 2, Gulbenē, 3.stāvā).

VID Norāda, ka pagājušajā gadā īstenotās nodokļu reformas ietvaros Latvijas nodokļu politikā ir ieviesta nodokļu progresivitāte. Tas nozīmē, ka kopš 2018.gada iedzīvotāju ienākuma nodokļa likmes (20% vai 23%) un neapliekamā minimuma lielums atkarīgs no katra iedzīvotāja individuālajiem kopējiem ienākumiem. Ja cilvēka ienākumi 2018. gada laikā bijuši mainīgi, šogad var rasties situācija, ka gada laikā nodokļi nav nomaksāti atbilstošā apmērā, un šogad šī starpība jāatmaksā valsts budžetā.

Seminārā VID nodokļu speciālisti skaidros, kāpēc šogad ikvienam ir svarīgi iesniegt gada ienākumu deklarāciju, kāpēc jaunajām māmiņām, studentiem, bezdarbniekiem un citām personu grupām var veidoties nodokļa parāds; kā rīkoties, ja izveidojies nodokļa parāds; par kādām jomām un cik lielu nodokļa atmaksu var saņemt par 2018.gada attaisnotajiem izdevumiem un kā iesniegt čekus ar mobilo lietotni "Attaisnotie izdevumi".

Konkrēta informācija par semināru norises vietām, laikiem un pieteikšanās iespējām pieejama VID tīmekļa vietnes sadaļā "Aktualitātes/Notikumi".

Pievieno komentāru

Komentāri 1

no www.vid.gov.lv

Norises datums un laiks
27. Februāris 2019, 10.00 - 11.00
Norises vieta
Pašvaldības zāle 3.st., Ābeļu iela 2, Gulbene
Dalību seminārā lūdzam pieteikt par tālruni: 67120089

pirms gada, 2019.02.10 11:56

Vietējās ziņas