VID saņem tikai vienu iesniegumu par iespējamiem pārkāpumiem 19

Valsts ieņēmumu dienests ir pievērsis pastiprinātu uzmanību automobiļu apkopes un remontu nozarei. Jau vasarā dienests brīdināja, lai tiktu novērsti pārkāpumi nodokļu aprēķinu jomā. 

Dienesta Sabiedrisko attiecību daļas galvenā speciāliste Kristīne Augstkalne-Jaunbērziņa stāsta, ka septembrī Gulbenes novadā pārbaudes autoservisos nav veiktas, tās plānots veikt līdz gada beigām.

“Valsts ieņēmumu dienests ir saņēmis vienu iesniegumu par iespējamiem pārkāpumiem auto remonta nozarē Gulbenes novadā. Pēc informācijas izvērtēšanas dienests plāno veikt kontroles pasākumus konkrētajam nodokļu maksātājam,” norāda K.Augstkalne-Jaunbērziņa.

Dienests informē, ka oktobrī un novembrī zobārstniecības nozares nodokļu maksātājiem tiek dota iespēja pašiem novērst pārkāpumus nodokļu aprēķinu jomā, deklarēt algas pilnā apmērā un iesniegt ziņa par darba ņēmējiem. Pretējā gadījumā, tāpat kā automobiļu apkopes un remonta nozares nodokļu maksātājiem, dienests uzsāks vērienīgus preventīvos un represīvos pasākumus.

Zobārstniecības nozari dienests ēnu ekonomikas apkarošanā ir noteicis kā nākamo prioritāro nozari, jo šīs nozares nodokļu maksātājiem tiek konstatēti riski, kas norāda ne tikai uz algu izmaksu aploksnēs, bet arī uz faktisko ieņēmumu neuzrādīšanu pilnā apmērā un to iespējamo slēpšanu, tā izvairoties no nodokļu nomaksas. Dienests šajā nozarē strādājošajiem pievērsīs īpaši pastiprinātu uzmanību.

Pievieno komentāru

Komentāri 19

v

Pilnībā saprotu tos kas izvairās no maksāšanas jo, ja godīgi maksā nodokļus, tad bankrots ir garantēts !!!!! Tie kuri maizi pelna valsts iestādēs tie nemūžam to nesapratīs, jo nauda redz kaut kur rodas.."kaut kur"..

pirms 6 gadiem, 2014.10.17 09:36

P.

Pilnīgi saprotu....Stulbs Tu esi neko Tu nesaproti,ja tā vari runāt.un vēl noteikti ej uz velēšanām un karogu pie mājas svētkos pacel!Un esi par stipru veselīgu valsti un gribi ,lai pensijas ir lielākas,veselības pakalpojumi lētāki utt...!

pirms 6 gadiem, 2014.10.18 22:25

v

Daudz tu esi saņēmis kaut ko bez maksas???? Maksā cik gribi, tāpat visur jāmaksā un vēl papildus sola atstāt bez pensijām vecumdienās, ej vīlē pakaļu savā valsts iestādē un tad kad būsi pats uzņēmējs sapratīsi par ko iet runa. Spriežot pēc tā, ka apsaukājie varētu būt ka pat esi pabalstu rijējs.

pirms 6 gadiem, 2014.10.19 10:55

v

Kaut kas bez maksas ir tikai tiem kuri nevar kaut ko, tiklīdz tu sāc pelnīt tā klāt ir maitas putni un aizmirsti ka kaut kas tev būs bez maksas, jo tu kaut ko pelni. Ja gribi naudu tad strādā, ja gribi būt bagāts tad kāds ir jāapčakarē, diemžēl bet taisnība. No sērijas es biju bagāts...un būsi !

pirms 6 gadiem, 2014.10.19 10:59

ieteikums

Pārbaudiet pašus domes deputātus, vadību, kuri paralēli bīda biznesu un nodokļus nemaksā. Caunīti pirmo papuriniet, tad redzēsiet kā birs tas salmu maiss!

pirms 6 gadiem, 2014.10.19 23:31

es

Bet citi taču maksā un turpina strādāt.Jā tas ir ļoti grūti,pelnīt valstij naudu ar savu prātu un vēl attīstīt uzņēmumu mazpilsētā.

pirms 6 gadiem, 2014.10.17 09:52

es

Bet citi taču maksā un turpina strādāt.Jā tas ir ļoti grūti,pelnīt valstij naudu ar savu prātu un vēl attīstīt uzņēmumu mazpilsētā.

pirms 6 gadiem, 2014.10.17 09:52

es

Bet citi taču maksā un turpina strādāt.Jā tas ir ļoti grūti,pelnīt valstij naudu ar savu prātu un vēl attīstīt uzņēmumu mazpilsētā.

pirms 6 gadiem, 2014.10.17 09:52

S-20

Tam ieņēmumu dienestam ir strauji jāķeras pie apavu labotājiem-----jo tie ir mūsu VALSC gremdētāji!!!

pirms 6 gadiem, 2014.10.17 22:07

...

VID varēja ģimenes ārstus un tos ārstus-konsultantus, kuri te iebrauc 1x mēnesī pārbaudīt... Naudu ņem, bet čekus pretī nedod. Un tad vēl pacientam atļaujas pateikt-kā maksā, tā ārstē!

pirms 6 gadiem, 2014.10.18 07:39

y

Citreiz sanāk TIKAI visu atdot valstij !!! Nevar treknos kuiļus piebarot, neticu ka visi mani maksātie nodokļi aiziet godīgiem mērķiem !

pirms 6 gadiem, 2014.10.18 10:44

d

Valstij reiz ir jāsaprot un jāciena tie, kas pelna naudu !!! Visi nevar strādāt valsts iestādēs un bezdēt krēslos !!!! Visiem vietas nepietiek TUR. Kādam arī ir jānopelna viņiem algas.

pirms 6 gadiem, 2014.10.18 10:48

pircēja

Par kādu čeku došanu šajā pilsētā var būt runa. Ienāca Gulbenē ķīnieši ar savām precēm. Vai jūs domājat, ka viņi dod čekus? Gaidiet ar maisu! Un tad, kad aizrādi, ka čeks ir jādod, pie kases meitene ir izbrīnīta: vai jums tas papīrītis ir vajadzīgs!? Kases aparāts šajā veikalā laikam uzstādīts kā butaforija vai kā dizaina priekšmets. Aizejiet, pavērojiet! VID būtu tur ko redzēt.

pirms 6 gadiem, 2014.10.18 11:00

xxx

nepērcies tādos veikalos
nebūs pieprasījuma nebūs piedāvajuma
gulbenē paliks tik pārtikas veikali jo vienīgie izsit čekus

pirms 6 gadiem, 2014.10.18 11:06

oskars

Man liekās ka Jums "niks" jānomaina no "pircēja" uz "tirgotāja no tirgus", kā nekā tie ir MILZĪGIE konkurenti. Ķīniešu veikalā esmu iepircies vairākas reizes un katru reizi man tika izsniegts kases čeks, bet kad kādreiz iepirkos Gulbenes tirgū neatceros nevienu izsniegto čeku. Nobeigšu ar Jūsu teikto - Aizejiet, pavērojiet! VID būtu tur ko redzēt.

pirms 6 gadiem, 2014.10.19 09:20

ha

Ķīniešu veikalā biju iegājusi bērnam iepirkt krāsainās gumijas,nu tas laikam ir vienīgais,kas tur pērkams,bet lūk mana kaimiņiene nopirka tur meitai zābakus,prieks bija īss,nākamajā dienā saplīsa rāvējs,čeka nebija un kājas arī nav ko vilkt,diezgan skumīgi.

pirms 6 gadiem, 2014.10.19 10:04

sdfgh

Nodoklus maksa idioti,stradaju jau 20 gadus,bet nodoklus nemaksaju,un ja pienaktu tads bridis kad tie butu jasak maksat tad es nestradatu!tad kad algas valsts iestades,saeima bus valsts videjo algu limeni tad ar saksu maksat!un atrak gan ne!

pirms 6 gadiem, 2014.10.20 04:55

Vietējās ziņas