Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

VID semināri Vidzemē par izmaiņām nodokļu reformā

Šogad ir stājušās spēkā izmaiņas dažādos nodokļu normatīvajos aktos, kas tika pieņemtas pagājušā gada vasarā nodokļu reformas ietvaros. Lai skaidrotu, kā tieši šīs izmaiņas ietekmēs dažādas iedzīvotāju grupas, arī šī gada janvārī ikvienu interesentu aicinām apmeklēt Valsts ieņēmumu dienesta (VID) bezmaksas seminārus “Aktualitātes nodokļu normatīvajos aktos no 2018.gada”. Par to informē Valsts ieņēmumu dienesta sabiedrisko attiec1ību daļas speciāliste Evita Teice - Mamaja.

2018.gada janvārī VID bezmaksas semināri notiks mums tuvākajās pilsētās:  Valmierā (Beātes ielā 49, mācību klasē 3.stāvā) - 25.janvārī pulksten 10.00 un 26.janvārī pulksten 10.00; Madonā (Raiņa ielā 3, 3.stāva zālē) - 30.janvārī pulksten 11.00.

"Konkrēta informācija par semināru norises vietām un laikiem, kā arī iespēja tiem pieteikties elektroniski pieejama VID tīmekļa vietnes sadaļā “Aktualitātes/Notikumi”. Turpat pieejami arī semināru materiāli, ar kuriem iespējams iepazīties vēl pirms semināra un klātienē uzdot jau konkrētus interesējošos jautājumus. VID tīmekļa vietnē pieejama arī atsevišķa sadaļa privātpersonām un uzņēmējiem “Kā mani ietekmēs nodokļu reforma?”, bet sadaļā “Aktualitātes/VID semināru materiāli” - līdz šim jau notikušo semināru prezentācijas un video ieraksti. Aktuālā informācija par izmaiņām nodokļu reformas ietvaros, kā arī atbildes uz biežāk uzdotajiem iedzīvotāju jautājumiem tiek publicētas arī VID Facebook profilā," stāsta E.Teice-Mamaja.

Ja ir jautājumi un neskaidrības, tad iedzīvotāji var zvanīt uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000, vērsties ikvienā VID klientu apkalpošanas centrā, vai arī uzdot jautājumus rakstiski VID tīmekļvietnes sadaļā Kontakti.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas