VID vadība šodien apmeklē Gulbeni

Lai veicinātu abpusēju dialogu ar vietējo pašvaldību amatpersonām un uzņēmumu pārstāvjiem Latvijas reģionos, kā arī stiprinātu sadarbību ar Latvijas Darba devēju konfederācijas reģionālajām pārstāvniecībām šodien,15.aprīlī, Valsts ieņēmuma dienesta ģenerāldirektore Ināra Pētersone un VID ģenerāldirektores vietniece nodokļu jomā Arta Segliņa ir darba vizītē Gulbenē. par to informē VID sabiedrisko attiecību daļas galvenā speciāliste Evita Teice-Mamaja.

I.Pētersone un A.Segliņa apmeklē VID Gulbenes klientu apkalpošanas centru, tiekas ar Gulbenes novada domes priekšsēdētāju Nikolaju Stepanovu, Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektori Līgu Meņģelsoni un Gulbenes novada uzņēmējiem.

"Gulbenes apmeklējuma ietvaros I.Pētersone un A.Segliņa piedalīsies LDDK un Gulbenes novada domes organizētajā uzņēmēju diskusijā, kur atbildēs uz uzņēmēju jautājumiem par aktualitātēm nodokļu jomā, kā arī būs klāt Gulbenes novada ilggadējo uzņēmēju sveikšanas pasākumā.
Regulāri tiekoties ar Latvijas reģionu pašvaldību pārstāvjiem un uzņēmējiem, VID vadītāja vēlas ieinteresēt gan vietējās pašvaldības, gan pašus uzņēmējus izrādīt iniciatīvu un izpratni sakārtot savas nozares nodokļu saistību izpildi, jo, tikai kopīgi vēršoties pret izvairīšanos no nodokļu nomaksas un „aplokšņu algām”, iespējams mazināt ēnu ekonomiku un veicināt godīgas konkurences apstākļus," stāsta E. Teice - Mamaja.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas