VIDEO: dejojoši policijas kadeti gūst starptautisku uzmanību 5

LNT ziņu raidījums "900 sekundes" 3.janvāra rītā intervēja Latvijas policijas kadetus, kas Ziemassvētku laikā sagādāja pārsteigumu – deju “Es izjāju prūšu zemi” - sociālā centra iemītniekiem Ķekavā. Šis priekšnesums ne tikai iepriecināja vecos ļaudis, bet arī kļuvis par īstu interneta hitu. Turklāt puišu veikumu pamanījis ne viens vien ietekmīgs pasaules medijs.

Piebilstams, ka viens no kadetiem ir stāmerienietis Gints Baltaisbrencis. Stāmerienas pagasts lepojas ar savu novadnieku un facebook.com profilā raksta: "Ko tik viens stāmereinietis var...".

Kā sarunā ar LNT raidījumu “900 sekundes” atklāj Valsts policijas koledžas Studējošo pašpārvaldes priekšsēdētājs Agris Galvanovskis, Valsts policijas koledža ik gadu rīko divus labdarības pasākumus. Vienā no tiem kadeti dodas uz dzīvnieku patversmi, savukārt otrā uz kādu pansionātu vai sociālo aprūpes centru.

“Šogad izvēlējāmies Ķekavu. Zinājām, ka mūsu koledžā ir daudz talantīgu kadetu, un gribējām pievērst uzmanību nemateriālām vērtībām, tādēļ izmantojām šo unikālo iespēju – dziedājām un dejojām,” bilst Galvanovskis.

Savukārt kadeti atklāj, ka abi - gan Gints, gan Raimonds Rubīns - ir dejotāji jau no bērnības. Lielā rezonanse pēc video publicēšanas abiem sagādājusi pārsteigumu.

Jau vēstīts, ka decembra sākumā sociālajos tīklos uzmanību izpelnījušies Valsts policijas kadeti, kuri ar deju iepriecinājuši Ķekavas sociālā aprūpes nama iemītniekus.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Stumbrs

Giņa vecis!!!!! eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee......

pirms gada, 2019.01.04 15:28

ABC

Paldies! Tiešām łoti cilvēciski. Esmu pārsteigta par To - kā viens sižets, it kā nekas īpašs, jo mēs tomēr ikdienā bieži redzam tautas deju priekšnesumus, spēj izraisīt tādas emocijas. Jūtu lepnumu par mūsu policiju. Esmu pārliecināta, ka arī darbā daudz kas ir padarīts, lai mēs visi dzīvotu drošākā vidē. Vēlreiz paldies.

pirms gada, 2019.01.04 20:32

cita ko darīt nav

Cilvēki pazūd bez pēdām,lai palīdz tos meklēt, nevis pesņi un pļaski TV.

pirms gada, 2019.01.05 16:45

Vietējās ziņas