Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vidusskolēni sacenšas erudīcijā 4

Gulbenes novada valsts ģimnāzijā norisinājās erudīcijas konkurss 10. līdz 12.klašu skolēniem. Vairāk foto šeit.

Konkursa organizatore Ilze Kalve stāsta, ka šī ir viena no senākajām ģimnāzijas tradīcijām, kas ir dzimusi kopā ar ģimnāziju 1995.gadā. Un šogad jau 18.reizi notiek erudīcijas konkurss.

 

"Mūsu diskusiju klubs "Kas? Kur? Kad?", domājot par inovācijām un to, kā padarīt konkursu interesantāku, nolēma šogad pieaicināt arī mūsu novada vidusskolu komandas. Esam priecīgi, ka vidusskolēni ir atsaucīgi un ir pārstāvēts gandrīz viss Gulbenes novads," saka I.Kalve.

 

Ģimnāzijas 12.b klases skolniece Sanita Augule, kura piedalījās konkursa veidošanā, stāsta, ka skolēni rādīja savas zināšanas un prasmes par desmit dažādām tēmām, piemēram, dabas zinātnes, politika, personības, senlatviešu sadzīve, bija jāatmin rēbuss, tika iekļauta arī Gulbene fotogrāfijās, kā arī bija jautājumi par Gulbenes un novada simboliem.


S.Augule stāsta, ka vislabāk skolēniem veicās un vislabāk viņi orientējās literatūrā.


Uzvaras laurus erudīcijas konkursā plūca un konkursā vislabāk veicās ģimnāzijas 12.a klasei, 2.vietā - ģimnāzijas 10.klase, 3.vietā - ģimnāzijas 12.c klase.

 

Kopumā konkursā piedalījās 11 komandas.


Savukārt I.Kalve norāda, ka nākamais lielais erudīcijas pasākums, ko ģimnāzija gatavos, būs novada 6.klašu skolēniem Latvijas un novada vēsturē. Tas notiks martā.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

aa

Vai ir izsludināts kāds aizliegums rīkot konkursus citās skolās? Lūdzu, vispirms sarīkojite un varat pat mēģināt uzvarēt. Varbūt izdodas :D

pirms 6 gadiem, 2013.02.02 22:31

bb., salīdzini mācību beigu rezultātus un redzēsi, ka ģimnāzijā sekmēs ir augstāks līmenis.

pirms 6 gadiem, 2013.02.02 20:51

bb

Ka vienmēr uzvar Gulbenes novada Ģimnāzija kaukā aizdomīgi konkursi notiek ģimnāzija un vienmēr ģimnāzisti ir 1.vietā un uzvar

pirms 6 gadiem, 2013.02.02 18:06

Ilze, malacis! Prieks par erudītajiem ģimnāzistiem!

pirms 6 gadiem, 2013.01.31 16:45

Vietējās ziņas