Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vidzemē akcijai "Eņģeļi pār Latviju" saziedo gandrīz 15 tūkstošus latu

Labdarības akcijā "Eņģeļi pār Latviju" divu mēnešu laikā "Rimi" un "Supernetto" veikalu ziedojumu kastītēs visā Latvijā savākti vairāk nekā 82 tūkstoši latu, kas ir viens no lielākajiem pircēju ziedojumiem akcijai pēdējo gadu laikā. No tiem gandrīz 15 tūkstošus ziedojuši iedzīvotāji Vidzemē. Par to informē SIA "Rimi Latvia" vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Podskočija.

L. Podskočija stāsta, ka kopumā LNT, Ziedot.lv, Swedbank un Rimi rīkotajai akcijai saziedoti 392 516 latu, no kuriem vairāk nekā piekto daļu ziedojuši tieši Rimi un Supernetto pircēji. Visaktīvākie ziedotāji bijuši Rīgas veikalos, kur kopā saziedoti teju 37 tūkstoši latu. Savukārt gandrīz 15 tūkstošus latu akcijai saziedojuši vidzemnieki, visaktīvāk labdarības iniciatīvu atbalstot Jūrmalas, Madonas un Siguldas Rimi un Supernetto veikalos. Latgalē saziedoti gandrīz 5 tūkstoši latu, Zemgalē veikalu ziedojumu kastītēs savākti vairāk nekā 14 tūkstoši latu, bet Kurzemē teju 12 tūkstoši latu.

 

"Mūsu pircēju saziedotie vairāk nekā 82 tūkstoši latu ir apliecinājums tam, ka esam gatavi sadzirdēt saucienus pēc palīdzības un dot spēku tiem, kam klājas grūtāk. Vēlos pateikt lielu paldies ikvienam ziedotājam," saka"Rimi Latvia" mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Karīna Jermušs.

 

„Visu 110 bērnu un ģimeņu vārdā sakām sirsnīgu paldies ikvienam ziedotājam, kas atbalstīja grūtībās nonākušos līdzcilvēkus. Saziedotie līdzekļi sniedz iespēju bērniem saņemt tik ļoti nepieciešamo ārstniecību un rehabilitāciju, kā arī daudzās ģimenēs ienesa cerību dzīvot tālāk un cīnīties ar slimību," saka labdarības portāla Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

 

Saziedotie līdzekļi palīdzēs segt ārstēšanās izdevumus smagi slimiem bērniem no visas Latvijas, iegādāties medikamentus un speciālās ortozes, kā arī veikt sarežģītas operācijas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas