Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vidzemē notiks reģionālās daudzdzīvokļu māju renovācijas dienas

Vidzemē Reģionālo daudzdzīvokļu māju renovācijas dienu ietvaros notiks divi semināri par renovāciju un ERAF līdzfinansējuma 50% vai 60% apmērā piesaistes iespējām, kā arī seminārs „Daudzdzīvokļu māju renovācijas pamatnosacījumi un īstenošana". Par to informē Ekonomikas ministrijas sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste Evita Urpena.

9.novembrī pulksten 16:00 Gulbenes novada domē (Gulbene, Ābeļu iela 2) notiks seminārs „Atbalsts mājokļu siltināšanai". Pasākumu dalībnieki tiks informēti par ES struktūrfondu programmas „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi" nosacījumiem un aktualitātēm, kā arī par biežāk pieļautajām kļūdām, sagatavojot un ieviešot projektus.

 

Reģionālās daudzdzīvokļu māju renovācijas dienas Vidzemē noslēgsies ar semināru „Daudzdzīvokļu māju renovācijas pamatnosacījumi un īstenošana" notiks Cēsīs (Raunas ielā 4) 10.novembrī pulksten 10.00. Semināra tiek aicināti piedalīties dzīvokļu īpašnieki, apsaimniekotāji, būvnieki, būvmateriālu ražotāji un tirgotāji, energoauditori un citi renovācijas procesā iesaistītie speciālisti.

 

Pasākumā plānots informēt par atbalsta programmas nosacījumiem daudzdzīvokļu māju renovācijai, par renovācijas procesa organizēšanu un finanšu piesaisti. Semināra otrajā daļā lektori stāstīs par risinājumiem fasāžu siltināšanā, siltumapgādes sistēmas renovāciju, kā arī par logu izvēli un montāžu daudzdzīvokļu mājās.

 

Noslēgumā plānota kontaktbirža, kurā ikviens interesents varēs saņemt atbildes un nepieciešamo informāciju/konsultācijas no banku, būvmateriālu ražotāju, projektētāju, būvvaldes, siltumapgādes sistēmu, logu ražotāju u.c. speciālistiem. Aicinām piedalīties visas renovācijas procesā iesaistītās puses, lai satiktu potenciālos sadarbības partnerus.

 

Sīkāku informāciju par semināriem var saņemt Ekonomikas ministrijā (Inese Bērziņa, e-pasts: inese.berzina@em.gov.lv, tālr.: 67013240). Pasākumi tiek organizēti sadarbībā ar Vidzemes plānošanas reģiona Eiropas Savienības struktūrfondu informācijas centru un Latvijas Pašvaldību savienību.

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas