Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vidzemes dārza svētkos godinās arī veiksmes stāstu mūsu novadā 2

Jumurdas muižā, Ērgļu novadā, 17.augustā pulksten 12:30 Vidzemes plānošanas reģions rīkos ikgadējos Vidzemnieku dārza svētkus, kuros godinās 26 Vidzemes veiksmes stāstu varoņus, viņu vidū - arī SIA “Typical” no Gulbenes novada. Informē Vidzemes uzņēmējdarbības centra vadītāja Lelde Ābele

Zīmolu “Typical” radījusi gulbeniete Elīna Bērziņa, kas ar savu biznesa ideju pērn vasarā veiksmīgi piedalījusies konkursā “Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai”. Ideja īstenojas dzīvē - dažādu Eiropas tautību spilgtākās iezīmes tiek iemūžinātas melnbaltajās pastkartēs. Elīna savulaik "Dzirkstelei" atzinusi, ka tieši melnbaltais noformējums un pastkartes stāsts ir tas, kas tai piešķir vērtību, un ka mūsdienās pasaulē arvien populārāka kļūst pastkartīšu sūtīšanas kustība, mēģinot izbēgt no elektroniskā laikmeta radītā bezpersoniskuma privātu vēstījumu nodošanā.

"Vidzemes veiksmes stāsti ir Vidzemes plānošanas reģiona iedibināta tradīcija no 2012.gada - atklāt aktīvus, radošus un uzņēmīgus vidzemniekus katrā Vidzemes novadā un pilsētā. Cilvēki, iemesli, nozares un darbi ir dažādi, bet tie visi ir par mūsu bezgalīgajām iespējām un neaptveramo spēku. Mājražotāji, amatnieki, saimniecības, tūrisma uzņēmēji, eksportspējīgie, ilgtspējīgie un sociālie, kā arī entuziastiskie uzņēmēji ir šā gada stāsti, kas ir mūsu – Vidzemes veiksmes pamats. Tieši viņi ir tie, kas palīdz attīstīt ekonomiku, uzturēt teritoriju un izglītot sabiedrību," atzīst L.Ābele.

Stāsti ir apkopoti Vidzemes veiksmes stāstu brošūrā, ko prezentēsim svētku laikā un kas no 17. augusta būs apskatāma arī VPR mājaslapā www.vidzeme.lv un VPR Facebook lapā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

printertante

Elīna, milzīgs prieks par Tevi - Tu esi godam pelnījusi šo godināšanu! Lai Tev izturība, jaunas idejas un veiksme, protams :)

pirms 4 gadiem, 2016.08.11 09:50

Finansējuma piesaiste

Finansējuma piesaiste kopā ar Cityfinances ir tava iespēja augt! Piesaisti naudu jau tūlīt un sāc uzņēmuma attīstību! www.cityfinances.lv/lv/sakums/

pirms 3 gadiem, 2017.01.13 10:44

Vietējās ziņas