Vidzemes NVO aicina uz semināriem; Gulbenē runās par datu apstrādi

Vidzemes nevalstisko organizāciju (NVO) pārstāvji tiek aicināti augustā apmeklēt bezmaksas klātienes seminārus digitālo prasmju uzlabošanai. Semināri notiks četrās Vidzemes vietās - Naukšēnos (17.08), Smiltenē (19.08), Gulbenē (20.08) un Cēsīs (21.08). Tā ir iespēja Vidzemes NVO stiprināt savu kompetenci digitālo rīku izmantošanā, lai efektivizētu savu ikdienas darbību. Par to informē Valmieras novada fonda pārstāve Samanta Berga.

Katrs seminārs norisināsies trīs stundas, sastāvot no divām sesijām, kuru laikā tiks praktiski aplūkotas metodes darbā ar konkrēto programmatūru, digitālo rīku vai sociālo tīklu. Seminārus rīko Valmieras novada fonds ar Kultūras ministrijas atbalstu. Nodarbības vadīs digitālo rīku entuziasts Artis Krists Mednis, kurš konkrētās jomas vajadzības un darba specifiku ir iepazinis, vadot projektus un sakārtojot procesu organizāciju Valmieras novada fondā, Latvijas Lauku forumā, biedrībā "Sansusī", Valmiermuižas kultūras biedrībā un jauniešu biedrībā "VirziensA".

Semināru tēmas:

  1. Naukšēnos (17.08) un Gulbenē (20.08) - “Excel” iespējas precīzai un ātrai uzdevumu izpildei (datu sakārtošana, noformēšana, diagrammas un darbības ar tiem, kā arī noderīgas formulas un dažādi "triki");

  2. Smiltenē (19.08) un Cēsīs (21.08) - “Kā sasniegt vēlamo auditoriju “Facebook” un e-pastā” (“Facebook”, “Mailchimp”) un “Noderīgi digitālie rīki NVO ikdienai” (“Clockify”, “Google” kalendārs, “Microsoft Teams”, Google Groups” un “Google Sites”” ).

Lai jaunās zināšanas tiktu apgūtas veiksmīgi, semināru dalībnieki praktiski līdzdarbosies jauno zināšanu apguvē. Savukārt mēneša garumā pēc apmeklētās nodarbības dalībniekiem būs pieejams atbalsts tiešsaistes konsultāciju formā ar semināra organizatoriem apgūto semināra tēmu nostiprināšanā.

Tā kā semināru vietu skaits ir ierobežots, aicina semināriem reģistrēties NVO un neformālo interešu grupu pārstāvjus, reģistrējoties tiešsaistē ej.uz/NVO2020VIDZ/ līdz 14.augustam. Tā kā semināros tiks aplūkoti dažādi digitālie rīki, tad semināri notiks telpās, kas aprīkotas ar pieejamiem datoriem. Ja semināra dalībnieks jūtas komfortablāk, strādājot ar savu personisko datoru, to var ņemt līdzi uz semināru. Kontakti jautājumu vai neskaidrību gadījumā: samanta.berga@vnf.lv; 26035182.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas